1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Салтівському районі комунікації підтримуються в належному стані

У Салтівському районі комунікації підтримуються в належному стані

Бригади дільниці з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Салтівського району КП «Харківводоканал» докладають усіх зусиль для підтримки комунікацій житлового фонду у належному стані.

Як повідомив сьогодні, 28 червня, начальник дільниці Андрій Євдошенко, під час проведення поточних ремонтів цього тижня у будинках на проспекті Тракторобудівників, вулицях Бучми та Світлій загалом заплановано замінити не менше 300 погонних метрів трубопроводів холодного водопостачання.

«Роботи йдуть за графіком, ремонтники забезпечені всіма необхідними матеріалами, а тому заплановані поточні ремонти проведемо у встановлені терміни. Паралельно активно працюємо і за заявками харків'ян, кількість яких іноді сягає 100 звернень на день. Це безпосередньо пов'язано з тим, що городяни продовжують повертатися до Харкова після вимушеної евакуації. Ми ж у свою чергу оперативно реагуємо і усуваємо аварійні ситуації, що виникають», - поінформував Андрій Євдошенко.

Також керівник підрозділу повідомив, що інтенсивними темпами проводяться і ремонти внутрішньобудинкових систем водовідведення. Зокрема, ділянки технічно зношеної системи господарсько-побутової каналізації були замінені на вулицях Іскринській, Владислава Зубенка та проспекті Ювілейному. І звичайно ж, на постійному контролі ремонтників – справність систем зливової каналізації, які були упорядковані в будинках на вулицях Валентинівській та Гвардійців Широнінців.

28 червня 2023, 09:17 Распечатать статью

все новости

Вгору