1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 18 аварійних ситуацій

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 18 аварійних ситуацій

У четвер бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували дев'ять пошкоджень на ділянках трубопроводів та капітально відремонтували дев'ять оглядових колодязів. Зокрема, у Шевченківському районі ремонтники оперативно усунули ушкодження на магістралі діаметром 150 мм на вулиці Ахсарова.

«Після виявлення пошкодження на трубопроводі довелося ненадовго відключити водопостачання. Тому, досвідчені ремонтники доклали всіх зусиль і навичок для проведення відновлювальних заходів у найкоротші терміни. Із завданням успішно впоралися, після чого привели територію до ладу. Паралельно капітально відремонтували та замінили запірну арматуру у оглядових колодязях на вулицях Заліській та Бородинівській», - поінформував начальник районної служби Андрій Целогородцев.

Фахівцями лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу аварійників просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

17 березня 2023, 13:09 Распечатать статью

все новости

Вгору