1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Холодногірському районі з початку року усунули понад 140 аварійних ситуацій на мережах

У Холодногірському районі з початку року усунули понад 140 аварійних ситуацій на мережах

Бригади Холодногірської служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» з початку року ліквідували 58 аварійних ситуацій на водоводах та капітально відремонтували 84 оглядові колодязі.

Як повідомив сьогодні, 14 березня, начальник районної служби Олександр Сірко, у разі виникнення аварій на мережах, ремонтні бригади негайно розпочинають їх усунення.

«Напередодні трапилось досить складне ушкодження на магістралі діаметром 200 мм на вулиці Алуштинській. Проаналізувавши ситуацію, довелося працювати із тимчасовим відключенням мешканців приватного сектору від водопостачання. Ремонтники в стислий термін впоралися із завданням та відновили подачу води харків'янам. Також капітально відремонтували оглядовий колодязь на вулиці Полтавський Шлях. Після проведення ремонтів, території обов'язково впорядковуємо», - поінформував Олександр Сірко.

У понеділок бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували п'ять пошкоджень на ділянках трубопроводів та відновили сім оглядових колодязів. Сьогодні аварійники ліквідують сім аварійних ситуацій на водоводах.

Фахівцями лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу аварійників просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

14 березня 2023, 12:31 Распечатать статью

все новости

Вгору