1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Ремонтники КП «Харківводоканал» відновили понад 120 об'єктів водопостачання

Ремонтники КП «Харківводоканал» відновили понад 120 об'єктів водопостачання

За минулий тиждень бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули 31 аварійну ситуацію на водоводах, упорядкували 58 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури і капітально відремонтували 32 водорозбірні колонки.

Як повідомили на підприємстві, ремонтники докладають усіх зусиль для забезпечення харків'ян безперебійним водопостачанням. Щодня на об'єктах водопровідного господарства проводиться комплекс відновлювальних заходів та необхідні профілактичні роботи. Все це дозволяє утримувати ситуацію із подачею води під контролем. Зокрема, вчора бригади АВР ліквідували 6 пошкоджень на трубопроводах і упорядкували 11 оглядових колодязів.

Сьогодні, 13 березня,  вудпрацьовується 6 пошкоджень на водопровідних мережах. Ремонтні роботи намічені у Шевченківському, Київському, Немишлянському та Холодногірському районах.

Своєю чергою спеціалістами лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

13 березня 2023, 14:18 Распечатать статью

все новости

Вгору