1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові усунули понад 50 аварій на водоводах

У Харкові усунули понад 50 аварій на водоводах

За минулий тиждень бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули 53 аварійні ситуації на водоводах, упорядкували 53 оглядові колодязі із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 23 водорозбірні колонки.

Як повідомили на підприємстві, ремонтники щодня роблять усе можливе задля забезпечення стабільного водопостачання харків'ян. У стислий термін ліквідуються аварії, систематично аналізується поточний стан справ у міському водопровідному господарстві, та проводяться необхідні профілактичні роботи. Все це у комплексі дозволяє утримувати ситуацію з подачею води під контролем. Ось і на вихідних аварійники усунули 10 аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів та відновили 10 оглядових колодязів.

Сьогодні, 20 лютого, 17 бригад АВР Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ліквідацію 10 пошкоджень на водопровідних мережах.

Фахівцями лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

20 лютого 2023, 13:50 Распечатать статью

все новости

Вгору