1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Шевченківському районі ліквідують складну аварію

У Шевченківському районі ліквідують складну аварію

У понеділок бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 11 пошкоджень на ділянках водоводів та упорядковано 12 оглядових колодязів.

Сьогодні, 24 січня, 23 бригади АВР розпочали ремонтні роботи на 18 ділянках трубопроводів холодного водопостачання. Зокрема у Шевченківському районі ремонтники інтенсивними темпами проводять комплекс відновлювальних робіт на водоводі діаметром 1000 мм на проспекті Перемоги.

«У зв'язку з тим, що цей трубопровід має велике значення для водопостачання мешканців району, ремонт проводимо без відключення подачі води. Попередньо ретельно підготувалися до відповідальних робіт, а також запаслися необхідною спецтехнікою та матеріалами. Роботи виконують досвідчені аварійники, а тому впораємося у встановлені терміни, після чого обов'язково упорядкуємо територію», - поінформував начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрій Целогородцев.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

24 січня 2023, 12:35 Распечатать статью

все новости

Вгору