1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

В Індустріальному районі ліквідували складні аварії на водоводі

В Індустріальному районі ліквідували складні аварії на водоводі

У п'ятницю бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 12 аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів. Зокрема, в Індустріальному районі ремонтники усунули складні ушкодження на ділянках трубопроводу діаметром 800 мм на вул. Миру та вул. Роганській.

«Водовід є стратегічним для мешканців району. Тому, без жодних вагань, вирішили проводити комплексні відновлювальні заходи без відключення харків'ян від водопостачання. Ретельно підготувалися до майбутніх робіт: склали детальний план, запаслися необхідною спецтехнікою та матеріалами. На вулиці Роганській не обійшлося без труднощів під час проведення ремонту. Але ми були готові і до такого розвитку подій. У результаті наші досвідчені бригади успішно впоралися з відповідальним завданням, після чого привели території до ладу», - зазначив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж Володимир Сундук.

Сьогодні, 21 січня, ремонтники розпочали ліквідацію 14 пошкоджень на водопровідних мережах.

Для економії часу рембригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

21 січня 2023, 09:21 Распечатать статью

все новости

Вгору