1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Київському районі продовжують підключати воду споживачам

У Київському районі продовжують підключати воду споживачам

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» продовжують підключати воду споживачам Салтівського житлового масиву, зокрема ведуться відновлювальні роботи в будинках на вул. Дружби Народів у Київському районі.

Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, планується забезпечити безперебійне водопостачання у всі будинки, які підключені до опалення.

«Роботи виконуємо за заявками від споживачів, які повернулися чи планують повернутися до своїх квартир у цьому районі. Перевіряємо всю внутрішньобудинкову систему, змінюємо пошкоджені комунікації, ставимо запірну арматуру. Для ефективного виконання цього важливого завдання залучаємо бригади нашого управління з інших районів, зокрема сьогодні допомогу надають ремонтники Слобідської ділянки. Також контролюємо та прочищаємо мережі водовідведення, введення в будинки, де потрібно, діємо разом з майстрами експлуатаційних бригад нашого комплексу. На даний момент водою забезпечені всі будинки комунальної форми власності, які опалюються, здійснюємо розведення по квартирах», - наголосив Валерій Харлан.

За словами майстра дільниці Вікторії Сущенко, ремонтники в Салтівському житловому масиві часто стикаються із засміченням на внутрішньобудинкових системах відведення стоків. Це викликано ще й тим, що в деяких будинках поки що немає подачі гарячої води. До того ж холодну тільки підключають.

«Жителі користуються каналізацією, як звикли, але недостатній злив за низької температури, не дозволяє повною мірою наповнювати каналізаційні мережі, що й призводить до пробок та заторів. Звертаюся з проханням до харків'ян - ретельніше стежити за тим, що ви викидаєте в санвузли, адже забиті каналізаційні системи створять незручності кожному з вас. На час прочистки ми будемо змушені перекривати воду, щоб не сталося підтоплення нижніх поверхів та підвальних приміщень. Тому, враховуйте ці нюанси і більш дбайливо ставтеся до мереж водовідведення», - наголосила майстер ділянки.

Фотогалерея

01 грудня 2022, 11:35 Распечатать статью

все новости

Вгору