1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» усувають 20 пошкоджень на водоводах

Бригади КП «Харківводоканал» усувають 20 пошкоджень на водоводах

У суботу бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 10 пошкоджень на ділянках водоводів та упорядковано 8 оглядових колодязів.

Як повідомили на підприємстві, аварійники, незважаючи на жорстоку ворожу агресію, що триває, продовжують оперативно відновлювати подачу води. Ремонтні заходи на об'єктах водопровідного господарства виконують висококваліфіковані майстри. Бригади АВР широко застосовують передові напрацювання та мають у своєму розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали. Все це у комплексі дозволяє досягти необхідного результату.

Ось і сьогодні, 27 листопада, бригадами Комплексу «Харківводопостачання» заплановано проведення ремонтних робіт на 20 ділянках трубопроводів холодного водопостачання.

Фахівцями лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

27 листопада 2022, 09:15 Распечатать статью

все новости

Вгору