1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові за тиждень усунули 80 аварійних ситуацій на водоводах

У Харкові за тиждень усунули 80 аварійних ситуацій на водоводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у складних умовах воєнного часу інтенсивними темпами продовжують відновлювати подачу води харків'янам. За минулий тиждень ремонтниками було усунуто 80 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання.

Також бригади АВР упорядкували 60 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 16 водорозбірних колонок.

У неділю зусиллями аварійників було ліквідовано тринадцять поривів на трубопроводах та відновлено 3 оглядові колодязі.

Сьогодні, 21 листопада, ремонтники  Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ліквідацію сімнадцять пошкоджень на мережах.

Зокрема, продовжуються відновлювальні роботи на внутрішньоквартальному водоводі діаметром 400 мм на перехресті вулиць Дерев'янка та Новопрудна у Шевченківському районі. Водопостачання тимчасово відключено у 4 багатоквартирних будинках.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрій Целогородцев, подачу води споживачам буде повністю відновлено сьогодні, до 20:00. На цій ділянці розташовані різні комунікаційні з'єднання, що ускладнює проведення ремонтних робіт. За його словами, районні аварійні бригади також реставрують дві технічно зношені ділянки магістральних трубопроводів на вулиці Людвіга Свободи.

Масштабні ремонти заплановані у Салтівському районі міста – у роботі 3 пошкодження на зовнішніх мережах.

Як повідомили на підприємстві, ремонтники продовжують активними темпами відновлювати подачу води. Комплексні заходи на об'єктах водопровідного господарства міста виконують висококваліфіковані майстри, адже жодні сучасні технології не замінять працю професіоналів . У своїй роботі бригади АВР застосовують передові напрацювання, а також мають у розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали. Все це дозволяє оперативно та якісно справлятися з відповідальними завданнями щодо ремонту об'єктів водопровідного господарства міста.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас, шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Всі ваші кошти  спрямовуються виключно на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились. Не оплачуючи послуги водоканалу, ми просто ризикуємо своїм комфортом», - наголошують на підпмємстві.

Фотогалерея

21 листопада 2022, 11:57 Распечатать статью

все новости

Вгору