1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові усувають 16 пошкоджень на водоводах

У Харкові усувають 16 пошкоджень на водоводах

У п'ятницю бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 10 пошкоджень на трубопроводах і упорядкували 9 оглядових колодязів.

На підприємстві повідомили, що незважаючи на ворожу агресію, що триває, всі виробничі служби чітко виконують свої обов'язки, щодня забезпечуючи безперебійну подачу води харків'янам і справну роботу системи водовідведення. Для цього досвідчені бригади мають у своєму розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали.

Сьогодні, 19 листопада, ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» проводять відновлювальні роботи на 16 пошкоджених ділянках трубопроводів.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

19 листопада 2022, 10:11 Распечатать статью

все новости

Вгору