1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

З початку року у Харкові відновлено 800 пожежних гідрантів

З початку року у Харкові відновлено 800 пожежних гідрантів

Бригади комунального підприємства «Харківводоканал» з початку року відремонтували 800 пожежних гідрантів, з яких 300 замінили.

Про це повідомив сьогодні, 16 листопада, начальник виробничого відділу Комплексу «Харківводопостачання» Андрій Личкатий.

«Після початку ворожої агресії найважливішим елементом у належній протидії виникаючих пожеж і займань є гідранти. Їхня надійна робота в місті стала одним із пріоритетних завдань КП «Харківводоканал». Тому, у цьому напрямі реалізується цілий комплекс дієвих заходів. Спільно з представниками головного управління ДСНС України в Харківській області проводимо перевірку технічного стану всіх 6560 гідрантів, що перебувають на балансі нашого підприємства. Після чого негайно приступаємо до ремонту, а в разі потреби заміни виявлених несправних гідрантів. У пріоритеті – пожежні гідранти, що розташовані в місцях масового перебування харків'ян, адже від їхньої надійної роботи безпосередньо залежить життя людей», - наголосив Андрій Личкатий.

Начальник виробничого відділу також зазначив, що для можливості оперативного усунення поломки гідрантів чітко налагоджено взаємодію з цехом по ремонту та технічного обслуговування обладнання, яким керує Олександр Берзон. Висококваліфіковані фахівці та працівники оперативно упорядковують пошкоджені пожежні гідранти. Все це у комплексі дозволяє утримувати ситуацію під повним контролем.

16 листопада 2022, 11:00 Распечатать статью

все новости

Вгору