1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» завершило підготовку внутрішньобудинкових комунікацій до експлуатації у зимовий період

КП «Харківводоканал» завершило підготовку внутрішньобудинкових комунікацій до експлуатації у зимовий період

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» у рамках заходів щодо підготовки об'єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період завершили роботи у всіх 6500 будинках комунальної форми власності.

Про це повідомив сьогодні, 9 листопада, начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Валерій Харлан.

«До осінньо-зимового періоду підготовлені внутрішньобудинкові системи у всіх будинках, які ми обслуговуємо. Виняток лише для зруйнованих будівель, що не плануються для опалення. Найбільше їх у житловому масиві Північна Салтівка у Київському районі. Але саме цьому району сьогодні приділяється підвищена увага – настало затишшя в обстрілах і мешканці Салтівки активно повертаються до своїх квартир. Після звернення споживачів перевіряємо системи водопостачання та водовідведення у їхніх будинках, підключаємо ті квартири, до яких планують повернутися господарі. Роботи багато, та ще й ускладнюється тим, що не всі квартири заселені, а перевірка на справність мереж потрібна у всіх. Але алгоритм дій у подібних ситуаціях ми вже відпрацювали, хоча, зізнаюся, кожен конкретний випадок відрізняється від іншого», - наголосив Валерій Харлан.

За його словами, для прискорення підключень до послуг споживачам у Київському районі було прийнято рішення залучати дільничні ремонтні бригади з інших районів. Визначаються конкретні будинки, де майстри успішно та швидко підключають комунікації. Зокрема, лише останнім часом у будинках Київського району замінили понад 360 м внутрішньобудинкових систем.

«Заходи щодо підготовки внутрішньобудинкових систем до експлуатації в опалювальний період, це лише частина нашої відповідальності та турботи. Щодня продовжуються технічні огляди та ремонти комунікацій, оперативне усунення аварійних ситуацій, реагування на звернення споживачів. У ході цього контролю намічаємо майбутні капітальні заміни мереж та запірної арматури для запобігання аварійним ситуаціям. Військові дії цього року, звичайно, внесли зміни до наших планів щодо відновлення систем - планувалося обслужити понад 300 будинків, та всі сили були кинуті на усунення нештатних ситуацій на мережах у будинках, що постраждали від обстрілів. Але хочу запевнити харків'ян, що необхідну роботу для запобігання аварійності на внутрішньобудинкових системах нашою службою виконано», - підкреслив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем.

Валерій Харлан підсумував, що найбільш об'ємні роботи були проведені у Салтівському районі, де замінили понад 1400 м мереж, у Новобаварському – 700 м та 500 м внутрішньобудинкових систем переклали у Шевченківському районі. В цьому році ремонтники управління планують ревізувати ще на 15 об'єктів.

Фотогалерея

09 листопада 2022, 11:41 Распечатать статью

все новости

Вгору