1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

За тиждень у Харкові усунули понад 80 пошкоджень на водоводах

За тиждень у Харкові усунули понад 80 пошкоджень на водоводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал», за найскладніших умов воєнного часу, інтенсивними темпами продовжують відновлювати подачу води харків'янам. Ось і за минулий тиждень ремонтниками було усунено 83 аварійні ситуації на трубопроводах холодного водопостачання.

Також бригади АВР упорядкували 73 оглядові колодязі на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури і капітально відремонтували 23 водорозбірні колонки.

У понеділок умілими діями досвідчених аварійників було усунено 11 поривів на трубопроводах та відремонтовано 11 оглядових колодязів. Зокрема, у Київському районі ліквідовано серйозну аварійну ситуацію на водопровідній магістралі діаметром 250 мм по вул. Пушкінській.

«Напередодні чітко скоординували комплекс відновлювальних заходів, який включав і перекладку ділянки трубопроводу. Тому запаслися необхідною спецтехнікою, обладнанням та матеріалами. Районні бригади успішно впоралися з відповідальним завданням та у визначені терміни провели ремонтні роботи. У планах на сьогодні усунення аварійних ситуацій по вул. Наталії Ужвій та вул. Кричевського», - підсумував начальник Київської районної служби зовнішніх водопровідних мереж Віталій Чупандін.

Загалом, сьогодні бригади Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ремонт 19 пошкоджених ділянок трубопроводів.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились», - наголошують на КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

08 листопада 2022, 10:58 Распечатать статью

все новости

Вгору