1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідували дванадцять пошкоджень на водоводах

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідували дванадцять пошкоджень на водоводах

У суботу бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 12 пошкоджень на ділянках водоводів та упорядковано 9 оглядових колодязів.

Як повідомили на підприємстві, ремонтники, незважаючи на ворожу агресію, що продовжується, продовжують інтенсивними темпами відновлювати подачу води. Відновлювальні заходи на об'єктах водопровідного господарства міста виконують висококваліфіковані майстри. Бригади АВР застосовують передові напрацювання та мають у своєму розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали. Все це у комплексі дозволяє оперативно та якісно справлятися з відповідальними завданнями.

Ось і сьогодні, 6 листопада, бригадами Комплексу «Харківводопостачання» заплановано проведення ремонтних робіт на 17 ділянках трубопроводів холодного водопостачання.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

06 листопада 2022, 09:54 Распечатать статью

все новости

Вгору