1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

#Обличчя_Харкова. Павло Петручек - машиніст екскаватора КП «Харківводоканал»

#Обличчя_Харкова. Павло Петручек - машиніст екскаватора КП «Харківводоканал»

Машиніст екскаватора 5-го розряду Комплексу спецмашин та механізмів КП «Харківводоканал» Павло Петручек працює над відновленням водопостачання у Харкові.

За свою роботу Павло Петручек був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», машиніст бере активну участь у ліквідації складних аварійних ситуацій на водоводах. Він професійно виконує свої обов'язки та завжди готовий підтримати колег.

Сам Павло Петручек зазначив, що з початку війни ремонтники працюють злагоджено, однією командою, а для виконання поставлених завдань забезпечені необхідною спецтехнікою.

«Ми знаємо, що і як робити для того, щоб якнайшвидше ліквідувати аварійну ситуацію, і харків'яни не мали проблем із водопостачанням у цей складний час. Звичайно, бувало, що потрапляли під ворожі обстріли, але у будь-якому випадку поставлені завдання завжди виконували», - розповів машиніст КП «Харківводоканал».

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

18 жовтня 2022, 14:02 Распечатать статью

все новости

Вгору