1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

За тиждень у Харкові усунули понад 60 пошкоджень на водоводах

За тиждень у Харкові усунули понад 60 пошкоджень на водоводах

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у найскладніших умовах ворожої агресії, що не припиняється, продовжують інтенсивні роботи з відновлення подачі води в усі райони міста. Протягом минулого тижня ними було усунуто 66 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання.

Також ремонтники упорядкували 67 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 16 водорозбірних колонок.

У неділю зусиллями бригад аварійно-відновлювальних робіт було ліквідовано 8 поривів на трубопроводах та упорядковано 7 оглядових колодязів. Сьогодні, 19 вересня, 25 бригад АВР розпочали ремонт 16 ділянок водоводів.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

«Ми працюємо для вас – шановні наші харків'яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Всі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які у зараз значно зросли», – наголошують на КП «Харківводоканал».

Фотогалерея

19 вересня 2022, 11:11 Распечатать статью

все новости

Вгору