1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

#Обличчя_Харкова. Микола Животченко - слюсар КП «Харківводоканал»

#Обличчя_Харкова. Микола Животченко - слюсар КП «Харківводоканал»

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт 6-го розряду служби зовнішніх водопровідних мереж Новобаварського району Микола Животченко 45 років працює на підприємстві.

За цей час на рахунку заслуженого працівника комунального господарства України - величезна кількість відремонтованих водоводів, оглядових колодязів та водорозбірних колонок. Також Микола Животченко підготував плеяду молодих майстрів.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», особливо важливим є досвід Миколи Животченка у воєнний час, коли потрібно працювати дуже оперативно, щоб харків'яни були з водою.

«З першого дня повномасштабної війни з потрійною енергією включились у роботу. Часу на роздуми не було, тому іноді доводилося приймати неординарні рішення під час відновлювальних робіт на водоводах. Але, незважаючи на всі труднощі, завдяки вмінню та навичкам фахівців та працівників служби, ситуацію з водопостачанням у Новобаварському районі повністю контролюємо», - зазначив Микола Животченко.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

19 вересня 2022, 09:57 Распечатать статью

все новости

Вгору