1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На Харківському шосе ремонтують обстріляний водовід

На Харківському шосе ремонтують обстріляний водовід

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району КП «Харківводоканал» усувають серйозну аварійну ситуацію на водоводі 400 мм на Харківському шосе, що виникла внаслідок прямого ворожого влучення.

Про це повідомив сьогодні, 11 серпня, начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрій Целогородцев.

«Вчора районні бригади провели комплекс підготовчих заходів, а сьогодні розпочали безпосередньо перекладання зруйнованої ділянки трубопроводу холодного водопостачання на Харківському шосе. Для успішного виконання відповідального завдання задіяні досвідчені майстри, забезпечені необхідною спецтехнікою, механізмами та матеріалами. Також знайшли можливість не переривати водопостачання мешканцям, щоби харків'яни не відчували дискомфорту в цей складний час. Після завершення ремонтних робіт проведемо обов'язковий благоустрій території», - наголосив Андрій Целогородцев.

Начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району також повідомив, що вчора ремонтниками паралельно було оперативно усунуто ще два пошкодження. На пр. Людвіга Свободи ліквідували аварію на трубопроводі діаметром 1000 мм, а на вул. 23 серпня відремонтували водовід діаметром 300 мм.

Загалом у середу бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» було ліквідовано 10 пошкоджень на трубопроводах та відремонтовано 12 оглядових колодязів.

Сьогодні бригади АВР розпочали усунення 15 аварійних ситуацій на водоводах.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

11 серпня 2022, 11:15 Распечатать статью

все новости

Вгору