1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

«Харківводоканалу» допомагає відома данська фірма

«Харківводоканалу» допомагає відома данська фірма

У складний військовий час комунальне підприємство «Харківводоканал» продовжує отримувати вагому підтримку від відомої данської фірми, яка виробляє насосне обладнання.

Про це повідомив сьогодні, 8 серпня, заступник директора Комплексу з перекачування та очищення стічних вод Тимур Горбунов.

«З початком ворожої агресії, детально проаналізувавши стан справ на виробничих об'єктах, дійшли висновку про необхідність їх посилення сучасним насосним обладнанням. За підтримкою вирішили звернутися до українського представництва одного зі світових брендів – данської фірми Grundfos. Керівництво фірми негайно пішло нам на зустріч і почало виділяти як гуманітарну допомогу сучасне насосне обладнання власного виробництва. Завдяки дуже значній підтримці Grundfos нам вдається ефективніше справлятися з поточними виробничими завданнями, а також оперативно усувати аварійні ситуації, що виникають внаслідок обстрілів та ракетних ударів», - зазначив Тимур Горбунов.

Фотогалерея

08 серпня 2022, 15:30 Распечатать статью

все новости

Вгору