1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

За тиждень у Харкові усунули 71 пошкодження на водоводах

За тиждень у Харкові усунули 71 пошкодження на водоводах

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у найскладніших умовах військового часу продовжують інтенсивні роботи з відновлення подачі води в усіх районах міста. За минулий тиждень ними було усунено 71 аварійну ситуацію на трубопроводах холодного водопостачання.

Також ремонтники упорядкували 97 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 18 водорозбірних колонок.

Минулої неділі зусиллями бригад аварійно-відновлювальних робіт було ліквідовано 12 поривів на трубопроводах і упорядковано 17 оглядових колодязів. Зокрема, у Шевченківському районі ремонтники оперативно усунули аварії на трьох ділянках трубопроводів.

«Щодня виконуємо великий обсяг ремонтних робіт на трубопроводах, а тому плануємо заздалегідь наші дії. Насамперед намагаємося обходитися без відключень харків'ян від водопостачання, а там де це не вдається, прикладаємо всі зусилля та майстерність для оперативної ліквідації аварійних ситуацій. Приміром, учора у стислий термін провели ремонт на пр. Людвіга Свободи і споживачі майже не відчули відсутності води. А ось під час усунення аварій на пр. Перемоги та вул. Дерев'янки обійшлися без відключень мешканців від водопостачання. На завершення робіт обов'язково провели благоустрій», - підсумував начальник Шевченківського району служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Целогородцев.

Сьогодні бригадами АВР заплановано провести ремонт на 10 ділянках водоводів.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точна адреса, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

08 серпня 2022, 10:55 Распечатать статью

все новости

Вгору