1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові ліквідували 10 аварійних ситуацій на водоводах

У Харкові ліквідували 10 аварійних ситуацій на водоводах

Учора бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 10 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та упорядковано 7 оглядових колодязів.

Ремонтники підприємства, незважаючи на безперервні бойові дії та жорстоку ворожу агресію, продовжують інтенсивними темпами оперативно відновлювати подачу води. На відповідальних завданнях трудяться досвідчені та вмілі майстри, які забезпечені всією необхідною спецтехнікою, обладнанням та матеріалами. Ось і сьогодні бригадами АВР заплановано провести ремонт на 17 ділянках водоводів.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

07 серпня 2022, 09:50 Распечатать статью

все новости

Вгору