1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Ремонтники КП «Харківводоканал» виконують щодня понад 80 заявок з відновлення водовідведення.

Ремонтники КП «Харківводоканал» виконують щодня понад 80 заявок з відновлення водовідведення.

Бригади Комплексу «Харківводвідведення» КП «Харківводоканал» виконують щодня понад 80 заявок від харків'ян з відновлення систем водовідведення.

Про це повідомив сьогодні, 5 серпня, заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко.

«Військові дії, що продовжуються, вносять коригування в наші плани – додалося ремонтних і відновлювальних робіт, усуваємо значні руйнування на мережах і колодязях після прямих влучень снарядів. Але, незважаючи на це, всі бригади комплексу активно виконують намічені заходи щодо підготовки наших об'єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період. Так у липні провели планове профілактичне чищення понад 86 км каналізаційних мереж згідно з технологією та з використанням спецтехніки. Капітально відновили 39 колодязів із заміною люків та плит перекриття. Завершили аварійно-відновлювальні роботи щодо усунення пошкоджень на важливих комунікаціях зовнішніх мереж водовідведення за 9 адресами», - зазначив Ігор Вороненко.

За його словами, у липні районні експлуатаційні бригади спільно з ділянкою з ремонту мереж каналізації здали в експлуатацію після капітальної заміни два об'єкти критичної інфраструктури водовідведення у Новобаварському та Київському районах міста. Зокрема, у Новобаварському – переклали 200 м самопливного каналізаційного колектора діаметром 500 мм із заміною 8 оглядових колодязів. А у Київському у селищі Жуковського замінили понад 53 м діаметром 400 мм. За цією адресою продовжуються підготовчі роботи з відновлення асфальтобетонного покриття.

«Оперативно реагуємо на всі нештатні ситуації, які виникають на наших мережах, та своєчасно їх усуваємо. Продовжуємо виконувати всі намічені ревізійні заходи на системах водовідведення згідно з графіком по всіх районах міста. Роботи побільшало, але раціонально плануємо та справляємося з усіма завданнями. Хочу подякувати колективу комплексу за сумлінну працю, за відповідальне ставлення до своєї роботи, за розуміння ситуації в якій ми сьогодні перебуваємо. Харків'яни, незважаючи на військові дії, як і раніше, живуть у комфортних умовах і в цьому велика заслуга і наших людей, їхнього сумлінного ставлення до своєї роботи, професіоналізму», - наголосив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводовідведення».

Фотогалерея

05 серпня 2022, 11:51 Распечатать статью

все новости

Вгору