1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» перекладають водовід на вул. Весніна

Бригади КП «Харківводоканал» перекладають водовід на вул. Весніна

Бригади ділянки з перекладання та санації зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» розпочали заміну технічно зношеної ділянки водоводу по вул. Весніна у Київському районі.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, перекладка трубопроводу проводиться в рамках проекту реконструкції та розширення проїжджої частини вулиці.

«Проект передбачає багато різних комплексних змін та нововведень, спрямованих на покращення інфраструктури та безпеки руху автотранспорту у цій частині району. Наше підприємство першим розпочало реалізацію плану розширення проїжджої частини дороги, оскільки мережі водопостачання розташовані на глибині більш ніж на 2 м і нижче за всі комунікації. Плануємо замінити 570 м технічно зношеної ділянки водоводу діаметром 300 мм від вул. Пушкінської до вул. Весніна і надалі до вул. Алчевських, а також 200 м по вул. Пушкінській у бік центру міста. Третій день ведуться земляні та підготовчі роботи. Перекладку проводимо у відкритий спосіб. Окрім оновлення водопровідних мереж, комплексом «Водовідведення» заплановано також відновлення системи стоків», - наголосив Микола Завада.

За його словами, зношені чавунні труби, змінюють на спеціальні надміцні, з терміном експлуатації понад 100 років. Роботи проводяться без відключення споживачів від наших послуг, подача води припиниться лише на короткий період перепідключення мереж. Закінчення виробництва заплановане на 23 вересня.

«Об'єкт важливий і потрібний для харків'ян, тому, незважаючи на воєнний час, взяті зобов'язання виконаємо до заявленої дати. До завдання підійшли відповідально – наші бригади працюють щодня, позмінно та без вихідних. Після виконання робіт будуть проведені гідравлічні випробування, промивання та санітарна обробка водоводу. Також буде проведено благоустрій цієї території.

Фотогалерея

04 серпня 2022, 14:23 Распечатать статью

все новости

Вгору