1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Салтівському районі інтенсивними темпами відновлюють внутрішньобудинкові комунікації

У Салтівському районі інтенсивними темпами відновлюють внутрішньобудинкові комунікації

Бригади Салтівського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» щодня беруть у роботу понад 60 заявок, що надходять від харків'ян.

Як повідомив сьогодні, 4 серпня, начальник ділянки Салтівського району Андрій Євдошенко, ремонтники підрозділу докладають усіх необхідних зусиль та навичок для того, щоб харків'яни в обов'язковому порядку були з водою.

«У пріоритеті у нас, як і раніше, залишаються жителі вулиць Бучми, Дружби Народів, Джерельної, Гвардійців Широнінців та інших, житловий фонд яких зазнав нищівних ворожих руйнувань. Зі зрозумілих причин зараз тут живе набагато менше харків'ян, ніж до війни. Але, навіть якщо в під'їзді багатоквартирного будинку проживає лише кілька сімей, ми обов'язково шукаємо можливість забезпечити їх водою. Для цього доводиться вдаватися до нестандартних рішень, які дають необхідний результат. Зокрема, це встановлення так званих поливальних кранів», - зазначив Андрій Євдошенко.

Начальник дільниці Салтівського району також розповів про перебіг підготовки внутрішньобудинкових комунікацій до експлуатації в осінньо-зимовий період. І в цьому напрямі підрозділ знаходиться серед лідерів.

«Щодня детально аналізуємо та систематизуємо ситуацію з поточним технічним станом комунікацій не лише будинків, а й підвальних приміщень, які продовжують служити людям рятівними сховищами. При необхідності проводимо заміну або ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації. Також завжди йдемо назустріч та допомагаємо усувати аварійні ситуації мешканцям будинків різних форм власності. І в жодному разі не залишаємось осторонь вирішення приватних побутових питань наших шановних харків'ян», - підсумував Андрій Євдошенко.

Фотогалерея

04 серпня 2022, 13:38 Распечатать статью

все новости

Вгору