1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові оперативно ліквідують аварійні ситуації на водоводах

У Харкові оперативно ліквідують аварійні ситуації на водоводах

Вчора бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 8 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та упорядковано 9 оглядових колодязів.

Сьогодні, 4 серпня, 24 бригади АВР розпочали усунення 13 аварійних ситуацій на водоводах.

Як повідомили у Комплексі «Харківводопостачання», незважаючи на безперервні бойові дії, ремонтники у складних умовах інтенсивними темпами відновлюють подачу води у Харкові. Щодня досвідчені майстри проводять усі необхідні заходи – усувають аварійні ситуації на водоводах, перекладають технічно зношені ділянки мережі та введення до будинків, капітально ремонтують водорозбірні колонки та оглядові колодязі. Районні підрозділи повністю забезпечені всією необхідною спецтехнікою та матеріалами, і все це у комплексі дозволяє харків'янам не відчувати проблем із водопостачанням.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

04 серпня 2022, 11:07 Распечатать статью

все новости

Вгору