1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

#Обличчя_Харкова. Ігор Рєдін - начальник диспетчерської служби КП «Харківводоканал», волонтер

#Обличчя_Харкова. Ігор Рєдін - начальник диспетчерської служби КП «Харківводоканал», волонтер

Начальник диспетчерської служби КП «Харківводоканал» Ігор Рєдін із початку повномасштабних військових дій, у вільний від роботи час, допомагає харків'янам.

Як повідомили на підприємстві, Ігор Рєдін не лише досвідчений спеціаліст і чуйний керівник, але ще добра і чуйна людина.

«Спочатку, коли внаслідок ворожих обстрілів та авіаударів було завдано колосальних руйнувань будинкам Салтівського житлового масиву, ми зосередилися на допомозі харків'янам матеріалами для заклеювання розбитих вікон. Принагідно доставляли нужденним гарячі обіди, продукти, дитяче харчування, засоби особистої гігієни, речі, медичні пристрої, словом, все необхідне для виживання. Найчастіше все доводилося робити під безперервним обстрілом, але на це вже не звертали особливої ​​уваги», - розповідає Ігор Рєдін.

За його словами, волонтерська громадська організація «Салтівчанин», яку організували Артем та Олександр Черняєви, поступово стала все більш впізнаваною. Почала надходити допомога не лише з різних куточків України, а й з-за кордону. У зв'язку з цим суттєво розширилася географія надання волонтерської допомоги, і до підопічних із мікрорайону Салтівка додалися мешканці сільських громад Харківщини. А ще волонтери активно допомагають координувати дії та супроводжувати вантажі до місць призначення іншим волонтерським організаціям.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

03 серпня 2022, 14:53 Распечатать статью

все новости

Вгору