1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Співробітників КП «Харківводоканал» ознайомили з правилами безпеки поведінки та виживання у воєнний час

Співробітників КП «Харківводоканал» ознайомили з правилами безпеки поведінки та виживання у воєнний час

На комунальному підприємстві «Харківводоканал» відбувся тренінг із основ безпеки поведінки та виживання у складний воєнний час. Заняття провели представники Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Співробітників різних підрозділів та служб підприємства ознайомили з головними правилами поведінки у різних життєвих ситуаціях. Серед них – що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів, як правильно діяти під час обстрілів та ракетних ударів та як надати дієву першу допомогу при пораненнях та інших нещасних випадках. Також присутні отримали вичерпні відповіді на запитання.

«Важко переоцінити важливість подібних занять сьогодні. Ворожа агресія продовжується, у місті щодня не вщухають обстріли і кожен наш співробітник підприємства має бути гранично готовий до правильних дій під час виникнення тієї чи іншої екстремальної ситуації. Тому одним із пріоритетних завдань керівництва КП «Харківводоканал», як і раніше, залишається постійна турбота про здоров'я та безпеку кожного трудівника. Саме для вирішення цих найважливіших завдань і проводимо подібні тренінги», - наголосив фахівець з питань цивільного захисту Комплексу «Харківводопостачання» Володимир Пархоменко.

Фотогалерея

03 серпня 2022, 14:06 Распечатать статью

все новости

Вгору