1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Новобаварському районі відновлюють магістральний водовід

У Новобаварському районі відновлюють магістральний водовід

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ведуть відновлювальні роботи на магістральному водоводі діаметром 600 мм на вул. Коксової у Новобаварському районі

За словами провідного інженера Новобаварської ділянки служби зовнішніх водопровідних мереж Сергія Самойлова, цей водовід має веливе значення, він забезпечує водопостачання більшої частини споживачів Новобаварського та Основ'янського районів.

«Вже завершили земляні та підготовчі роботи, ведемо зварювальні та реставраційні на ділянці технічно зношеного трубопроводу. У зв'язку з тим, що магістраль забезпечує водою багато мешканців як багатоквартирних будинків, так і приватного сектору, ремонт проводимо без відключення споживачів. Також усуваємо аварійну ситуацію по пр. Коксовому на водоводі діаметром 100 мм. На даний момент закінчуємо ремонтні роботи та розпочинаємо благоустрій місць розриття. Виробництво закінчимо сьогодні, до початку комендантської години», - зазначив Сергій Самойлов.

02 серпня 2022, 15:04 Распечатать статью

все новости

Вгору