1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

В Основ'янському районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими

В Основ'янському районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими

Ремонтники ділянки Основ'янського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» щодня виконують близько 40 заявок, що надходять від харків'ян, і посиленими темпами готують внутрішньобудинкові системи до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Як повідомив сьогодні, 1 липня, начальник дільниці Основ'янського району Віталій Федін, зараз у пріоритеті підрозділу - належна профілактика, підготовка та ремонт внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання.

«Зокрема, районними бригадами було здійснено великий обсяг ремонтних робіт на системах подачі води в будинках по вул. Грозненській, 36 та Мерефянському шосе, 20. Наші досвідчені та вмілі майстри спрацювали оперативно та якісно, ​​в результаті забезпечивши мешканцям безперебійну подачу води на тривалий термін. На черзі комплексні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання у будинках на пр. Гагаріна, 176 (кор. №3), вул. Вокзальної, 10 та інших. Відзначу і нашу плідну співпрацю з районною службою зовнішніх водопровідних мереж, яку очолює Ігор Кім», - зазначив Віталій Федін.

За словами начальника районної ділянки, у цей складний час, коли тривають цілеспрямовані ворожі обстріли, бригади все частіше вдаються до неординарних рішень під час виконання ремонтних робіт, що дає змогу досягти необхідного результату. Також ремонтники, по можливості, допомагають мешканцям вирішувати й інші побутові питання, які безпосередньо пов'язані з водопостачанням та водовідведенням.

«Насамкінець хотілося б нагадати харків'янам про те, щоб вони використовували раковини та унітази лише за призначенням і не «забивали» стояки побутовими предметами, залишками їжі, будівельним сміттям і навіть речами. Без перебільшення, у нас кожна хвилина на рахунку і вона має бути використана на виконання важливих виробничих завдань, а не усунення проблем, які, як кажуть, виникають на рівному місці», - підсумував Віталій Федін.

Фотогалерея

01 липня 2022, 13:14 Распечатать статью

все новости

Вгору