1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові підключають внутрішньобудинкові комунікації

У Харкові підключають внутрішньобудинкові комунікації

В умовах військового часу бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» продовжують масштабні відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових комунікаціях водопостачання та водовідведення у всіх районах Харкова. На сьогодні залишаються без підключених внутрішньобудинкових систем лише 111 під'їздів у 49 будинках харків'ян.

Як повідомив сьогодні, 22 червня, начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, у непростих умовах, коли не припиняються численні обстріли, у тому числі й по житловому фонду міста наші співробітники виконують завдання відновлення подачі води та відведення стоків в усіх квартирах харків'ян.

«Зізнаюся, головна складність полягає у багатозадачності відновлення внутрішньобудинкових комунікацій. Особливо у будинках, які постраждали від обстрілів. Так, частина стояків стала непридатною після руйнівних дій морозної погоди, частина - зруйнована прямими влученнями або вибуховою хвилею. У кожному конкретному випадку потрібен свій підхід для усунення проблеми. Підвищену увагу приділяємо Салтівському, Київському та Індустріальному районам, вони найбільше постраждали від ворожих пострілів. Об'ємні ремонтні роботи, такі як підключення багатоквартирного будинку або кількох стояків, плануємо заздалегідь та залучаємо бригади управління із сусідніх районних ділянок», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, останнім часом у місті фіксується менше обстрілів, потихеньку відновлюється мирне життя, мешканці повертаються, і роботи додається, отримуємо багато заявок на підключення тих квартир, які раніше були порожніми.

«Залежно від ситуації виконуємо об'ємні ремонти, як, наприклад, у будинку по вул. Власенка, 22 у Новобаварському районі замінили 160 м мереж подачі холодної води, а також і реставрацію для підключення однієї квартири. У Київському районі з початку місяця відновили 35 м внутрішньобудинкових систем, у Шевченківському – 43 м, у Холодногірському – 37 м, у Немишлянському – 58 м. Ремонтуємо як мережі водопостачання, так і водовідведення. Так, у будинку на вул. Танкопія, 10 у Слобідському районі відновили 25 м каналізаційних комунікацій. Паралельно встановлюємо нову запірну арматуру, так у будинку на пр. Тракторобудівників, 107-б одночасно замінили 12 одиниць», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, колектив управління продовжує докладати максимум зусиль, щоб у цей складний час у місті не було проблем із водопостачанням та водовідведенням.

«Так, місто зазнає обстрілів досі, але, не дивлячись на загрозу повторних пошкоджень, ми змінили підхід до усунення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових комунікаціях, зараз плануємо роботи з урахуванням подальшого відновлення всієї міської структури водопостачання та водовідведення. Паралельно проводимо заходи щодо підготовки наших об'єктів у роботі в осінньо-зимовий період. Ремонти виконуємо комплексно та поетапно, адже руйнування сталися на зовнішніх та внутрішніх мережах. Подачу води відновлюємо разом з аварійниками комплексу «Харківводопостачання», вони підключають зовнішні мережі, потім ми перевіряємо та ремонтуємо внутрішньобудинкові. А щодо систем водовідведення взаємодіємо з експлуатаційними бригадами з обслуговування зовнішніх каналізаційних мереж», - наголосив Валерій Харлан.

 Начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» підкреслив, що завдяки постійному контролю та злагодженій роботі районних бригад, кількість квартир у місті де все ще не має води з кожним днем стає все менше.

Фотогалерея

22 червня 2022, 13:18 Распечатать статью

все новости

Вгору