1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

В Основ'янському районі відновлюють трубопроводи у приватному секторі

В Основ'янському районі відновлюють трубопроводи у приватному секторі

Бригади комунального підприємства «Харківводоканал» оперативно ліквідували пошкодження на технічно зношених трубопроводах у приватному секторі на бульварі Нетеченському та вулиці Греківській в Основ'янському районі.

Про це повідомив сьогодні, 22 червня, начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Основ'янського району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Ігор Кім.

«Районними бригадами аварійно-відновлювальних робіт оперативно були проведені комплексні заходи щодо усунення пошкоджень на вищевказаних трубопроводах холодного водопостачання діаметром 500 та 200 мм. Ремонт водоводів провели без відключення споживачів від водопостачання, щоб мешканці приватного сектора не відчували дискомфорту. Сьогодні ремонтуємо ділянку трубопроводу діаметром 150 мм на вулиці Основ'янській, де більшість споживачів проживає у приватному секторі», - зазначив Ігор Кім.

Загалом, учора бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» було ліквідовано 8 пошкоджень на міських трубопроводах холодного водопостачання та упорядковано 11 оглядових колодязів. На сьогодні заплановано проведення ремонтних робіт на 11 пошкоджених ділянках водоводів.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

22 червня 2022, 12:33 Распечатать статью

все новости

Вгору