1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» за тиждень усунули 50 пошкоджень та відремонтували 70 колодязів на водоводах

Бригади КП «Харківводоканал» за тиждень усунули 50 пошкоджень та відремонтували 70 колодязів на водоводах

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» продовжують ефективні роботи з оперативного відновлення подачі води у всіх районах міста. Протягом минулого тижня ними було усунено 50 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання.

Також ремонтники упорядкували 70 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 25 водорозбірних колонок.

Вчора, 19 червня, зусиллями бригад аварійно-відновлювальних робіт було ліквідовано 14 поривів на трубопроводах та упорядковано 10 оглядових колодязів. Зокрема, у Слобідському районі усунено два пошкодження на водоводах без відключення споживачів від водопостачання.

«На ділянках трубопроводів холодного водопостачання діаметром 400 та 100 мм по пр. Льва Ландау, 2 та пр. Героїв Сталінграда, 173-а було проведено комплексні ремонтні роботи з ліквідації виявлених течій. Завдяки злагодженим та вмілим діям наших досвідчених бригад спрацювали оперативно та якісно», - відзначив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Слобідського району КП «Харківводоканал» Олексій Мацюк.

Сьогодні ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» взяли в роботу 14 пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

20 червня 2022, 11:32 Распечатать статью

все новости

Вгору