1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Харківводоканал відновлює трубопроводи та готує об'єкти до роботи в зимовий час

Харківводоканал відновлює трубопроводи та готує об'єкти до роботи в зимовий час

Ремонтники КП «Харківводоканал» продовжують відновлювати подачу води у всіх районах міста та готують об'єкти до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Зокрема, сьогодні, 16 червня, 25 бригад аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усувають 10 позаштатних ситуацій на зовнішніх мережах. Роботи ведуться у Салтівському, Індустріальному, Київському, Новобаварському, Немишлянському та Холодногірському районах на трубопроводах різного діаметру.

Вчора аварійники усунули 5 поривів на мережах холодного водопостачання та упорядкували 12 колодязів. Зокрема, завершили реконструкцію пошкоджених ділянок мережі по пр. Льва Ландау у Слобідському районі, по вулиці Пермській у Новобаварському, на в'їзді Заміському у Салтівському та магістральному водоводі на вулиці Макаренка у Шевченківському, а також відновили колодязі в Індустріальному та Холодногірському районах.

Як повідомили на підприємстві, незважаючи на військовий стан, заходи щодо підготовки об'єктів водопостачання до експлуатації в осінньо-зимовий період ведуться згідно з графіком.

Фотогалерея

16 червня 2022, 14:33 Распечатать статью

все новости

Вгору