1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові 9 червня відновили 20 оглядових колодязів

У Харкові 9 червня відновили 20 оглядових колодязів

Ремонтні бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» в умовах воєнного часу вчора, 9 червня, упорядкували 20 оглядових колодязів на мережах холодного водопостачання.

Про це повідомив сьогодні, 10 червня, заступник директора комплексу «Харківводопостачання» Дмитро Крижанівський.

За його словами, незважаючи на ворожі обстріли міської інфраструктури, ремонтні та відновлювалььні роботи на оглядових колодязях у всіх районах міста не припиняються та проводяться в рамках заходів щодо підготовки об'єктів водопостачання до роботи в осінньо-зимовий період.

«Комплекс робіт з відновлення подачі води мешканцям міста проводиться безперервно та щодня, без вихідних. Намагаємось оперативно реагувати на всі заявки, що надходять від харків'ян. Так учора ремонтники усунули 11 позаштатних ситуацій на трубопроводах різного діаметру. При реконструкції на мережах встановлюємо сучасне технічне обладнання та пожежні гідранти, упорядковуємо водорозбірні колонки. Сьогодні намічено роботи з усунення пошкоджень на 4 ділянках зруйнованих водоводів», - зазначив Дмитро Крижанівський.

Для економії часу аварійників просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

10 червня 2022, 13:05 Распечатать статью

все новости

Вгору