1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Важливі повідомлення

27.09.2023 р. Інформація від КП «Харківводоканал»

Нещодавно в засобах масової інформації на різних інтернет-ресурсах з'явилися дискредитаційні статті про закупівлю КП «Харківводоканал» паливо-мастильних матеріалів через систему електронних закупівель PROZORRO.

Інформуємо, що КП «Харківводоканал» в своїй закупівельній діяльності керується виключно Законом України «Про публічні закупівлі» та закріпленими в ньому принципами здійснення публічних закупівель. Зокрема, всі Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах,вільним доступом до інформації про закупівлю. Крім того, замовники, учасники процедур закупівлі, суб’єктоскарження, а також їхні представники повинні добросовісно користуватися своїми правами, визначеними цим Законом.

Так, на спростування поширеної недостовірної інформації КП «Харківводоканал» повідомляє, що 18.05.2023 року підприємством оприлюднено інформацію щодо проведення відкритих торгів на закупівлю Дизельного палива. За результатами торгів визначено переможця – ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ». Однак, у зв'язку з невідповідністю учасника вимогам тендерної документації та не усуненням недоліків у зазначений термін, пропозицію ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» відхилено. Переможцем визнаний наступний учасник. ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» подано скаргу до Антимонопольного комітету України. Рішенням Антимонопольного комітету України від 20.06.2023 року з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель прийнято рішення № 9033-р/пк-пз, згідно з яким за результатами розгляду Комісія постановила відмовити ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» у задоволенні скарги, як необґрунтованої.

У подальшому 14.07.2023 року КП «Харківводоканал» оприлюднено інформацію щодо проведення наступних відкритих торгів на закупівлю Бензину А-95, Бензину А-92 та Дизельного палива. За результатами торгів визначений переможець – ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ». Однак, як переможець, ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» не надано у зазначені строки та спосіб через електронну систему закупівель необхідні документи для переможця, чим прямо порушив вимогу Закону України «Про публічні закупівлі» . його пропозиція згідно з вимогами законодавства була відхилена. За таких обставин, переможцем закупівлі визначено наступного учасника.

З огляду на вищевказане, дії учасника процедури закупівлі не відповідають Закону України «Про публічні закупівлі» і суперечать принципам здорової комерційної конкуренції, і як наслідок в законно встановленому порядку ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» відмовлено у визнанні його переможцем торгів.

23.05.2023 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»
Для зручності споживачів при зверненні на підприємство стосовно питання перерахунку нарахувань за послуги з централізованого водопостачання і водовідведення надаємо шаблон заяви для розгляду. Шаблон можна скачати тут.

Заява на сайт на проведення прерахунку нарахувань равень 2023 року

Згідно з п.п. 11 п. 47 «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 Індивідуальний споживач зобов’язаний «інформувати протягом місяця виконавця про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) шляхом надання виконавцю витягу або інформації з Реєстру речових прав на нерухоме майно та про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача, у випадках та порядку, передбачених договором».

06.06.2022 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

В зв’язку з тим, що рішенням  Правління Національного банку  України від 02.06.2022 № 261-рш/БТ  АТ «Мегабанк»  віднесено до категорії неплатіжеспроможних, просимо всіх абонентів КП «Харківводоканал» за надані послуги сплачувати за наступними реквізитами:

Отримувач: КП «Харківводоканал»

Код ЄДРПОУ 03361715

Рахунки відкриті в ПАТ «БАНК ВОСТОК»:

 • UА033071230000026001010172441, основний рахунок підприємства та для розрахунків з фізичними особами;
 • UА773071230000026003030172441, для розрахунків з юридичними особами;
 • UА403071230000026002020172441, рахунок для інших доходів підприємства.

або

Рахунок UA103515330000026008052327967 відкритий в АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

або

У відділеннях «Укрпошти» сумарно однією квитанцією без комісійного збору.

або

У касах установ АТ «Ощадбанк» за допомогою платіжної картки емітованої АТ «Ощадбанк», для клієнтів-пенсіонерів – 3 грн;

в інформаційно-платіжних терміналах за допомогою платіжної картки, емітованої АТ «Ощадбанк» -1 грн;

безкоштовно та без черг – у WEB та «Мобільний Ощад».

або

В особистому кабінеті easypay.ua, у мобільному додатку EasyPay, у платіжних терміналах самообслуговування EasyPay. 

23.02.2022 р. Повідомлення про публічну пропозицію (оферту) КП «Харківводоканал» про укладення Публічного договору про утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення

Відповідно до ст. ст. 11, 633, 634 Цивільного кодексу України, Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 № 417-VIII,  на виконання Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 20.12.2006 № 1186 «Про визначення виконавців послуг в житловому фонді міста Харкова» Комунальне підприємство «Харківводоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Публічного договору про утримання та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення.

Договір вважається укладеним через 30 днів з моменту розміщення тексту зазначеного договору на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» (https://vodokanal.kharkov.ua/).  Фактом приєднання Споживача до умов Договору (акцептування договору), є вчинення Споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти Договір, зокрема шляхом оплати рахунка, отриманого від Виконавця послуги, або фактичного отримання послуг. 

ПРИЄДНАННЯ ДО УМОВ ЗАЗНАЧЕНОГО ДОГОВОРУ БУДЕ БЕЗУМОВНОЮ ГАРАНТІЄЮ НАДАННЯ ПОСЛУГ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ ТА В ОБСЯГАХ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ДІЮЧИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ УСІМ ІНДИВІДУАЛЬНИМ СПОЖИВАЧАМ.

29.12.2021 р.  До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє своїм споживачам, що 22 грудня 2021 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритого слухання, на якому було ухвалено рішення про прийняття постанови НКРЕКП від 22.12.2021 №2894 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комунальному підприємству «Харківводоканал» (https://www.nerc.gov.ua), якою для споживачів КП «Харківводоканал» встановлюються тарифи:

на централізоване водопостачання:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 5,27 грн за 1 куб.м (без ПДВ); 6,324 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення -13,36 грн за 1 куб.м (без ПДВ); 16,032грн за 1 куб.м (з ПДВ);

на централізоване водовідведення:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,18 грн за 1 куб.м (без ПДВ); 2,616 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 7,07 грн за 1 куб.м (без ПДВ); 8,484 грн за 1 куб.м (з ПДВ).

Відповідно до п. 3 постанови НКРЕКП від 22.12.2021 №2894 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комунальному підприємству «Харківводоканал» постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року.

31.05.2021 р. Відбулося обговорення проектів тарифів на 2022 рік

31 травня 2021 року відбулося відкрите обговорення  щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  на 2022 рік. Враховуючи діючі обмежувальні заходи, спрямовані на  запобігання  виникненню та поширенню COVID-19, відкрите обговорення проводилось в режимі онлайн-трансляції за допомогою месенджеру  «ZOOM».

Детально з ходом обговорення необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, можна ознайомитися, переглянувши Протокол відкритого обговорення КП «Харківводоканал» питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік.

19.05.2021 р. Інформація КП «Харківводоканал» про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2022 рік

Згідно з Постановою НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань та на виконання п. 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302 підприємство подає до НКРЕКП у термін до 01 червня кожного року заяву на встановлення тарифів на плановий період.

На виконання вище зазначених постанов КП «Харківводоканал» планує надати до НКРЕКП заяву про встановлення тарифів та розрахунки тарифів на 2022 рік за встановленими формами з підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для їх розрахунків.

Ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з метою запобігання поширенню коронавірусної епідемії (COVID-19), недопущення її негативного впливу на здоров’я мешканців міста відкрите обговорення питання необхідності встановлення тарифів на 2022 рік відбудеться 31 травня 2021 року о 9:00 годині в приміщенні КП «Харківводоканал»  вул. Конторська, 90, м. Харків у режимі онлайн шляхом застосування технічних засобів, зокрема відео- та аудіозв’язку.

Інформацію про підключення до слухання можна буде отримати після надання заявки на участь. Підключення почнеться 31.05.2021 р. о 08:45.

Заявки для участі у відкритому обговоренні,  питання та пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації цього повідомлення до 29.05.2021 року включно.

Зауваження і пропозиції, заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua, контактна особа: Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712-26-87.

Завантажити форму заявки на участь у онлайн обговоренні (тут).

З проектами тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал» та обгрунтовуючими матеріалами можна ознайомитися тут:

21.04.2021 р. Додатки 5, 6 до постанови Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 №464.

17.12.2020 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє своїм споживачам, що 16 грудня 2020 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритого слухання, на якому було ухвалено рішення про прийняття постанови НКРЕКП від 16.12.2020 №2499 «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016 року  №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, якою для споживачів КП «Харківводоканал» встановлюються тарифи:

на централізоване водопостачання:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 5,05 грн за 1 м³ (без ПДВ); 6,06 грн за 1 м³  (з ПДВ);
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 13,40 грн за 1 м³ (без ПДВ); 16,08 грн за 1 м³ (з ПДВ);

на централізоване водовідведення:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,26 грн за 1 м³ (без ПДВ); 2,712 грн за 1 м³ (з ПДВ);
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 7,44 грн за 1 м³ (без ПДВ); 8,928 грн за 1 м³ (з ПДВ).

Відповідно до п. 2 постанови НКРЕКП від 16.12.2020 №2499 «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016 року  №1141» постанова набирає чинності з 01 січня 2021 року.

04.12.2020 р. Відбулося обговорення проектів тарифів на 2021 рік

4 грудня 2020 року відбулося відкрите обговорення  щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  на 2021 рік. Враховуючи діючі обмежувальні заходи, спрямовані на  запобігання  виникненню та поширенню COVID-19, відкрите обговорення проводилось в режимі онлайн-трансляції за допомогою месенджеру  «ZOOM».

Детально з ходом обговорення необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення можна ознайомитися, переглянувши Протокол відкритого обговорення КП «Харківводоканал» питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік.

30.11.2020 р. Оголошення про відкрите обговорення (в режимі онлайн)

Керуючись Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженим постановою НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 Комунальне підприємство «Харківводоканал» розміщує на веб-сайті підприємства інформацію щодо адреси приміщення, в якому буде проведено  відкрите обговорення  проекту рішення.

04 грудня 2020 року о 13 год. 00 хв. Територіальним органом Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг буде проведено відкрите обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік (http://www.nerc.gov.ua/?news=10822).

Відкрите обговорення проекту відбудеться за місцем надання послуг ліцензіатом КП «Харківводоканал» за адресою: м. Харків,  вул. Конторська, 90. Враховуючи карантинні обмеження, визначені постановою Кабінету міністрів України від 20.03.2020 р. № 211 (зі змінами та доповненнями) «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», відкрите обговорення відбудеться дистанційно, з використанням додатку Zoom.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 30 листопада 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua, контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-69.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 30 листопада 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, вул. Кооперативна, 12/14, к. 229, м. Харків, 61003; e-mail: energo.kh@newline.net.ua.

КП «Харківводоканал»

08.09.2020 р. Алгоритм самостійного отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання особи або довідки про склад сім'ї через вебсайт «Портал електронних сервісів міста Харкова».

17.08.2020 р. План екологічного та соціального управління (ПЕСУ): українська версіяenglish version.

27.05.2020 р. Відбулося обговорення проектів тарифів на 2021 рік

26 травня 2020 року відбулося відкрите обговорення  щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  на 2021 рік. Враховуючи діючі обмежувальні заходи, спрямовані на  запобігання  виникненню та поширенню COVID-19, відкрите обговорення проводилось в режимі онлайн-трансляції за допомогою месенджеру  «ZOOM».

Детально з ходом обговорення необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення можна ознайомитися, переглянувши Протокол відкритого обговорення КП «Харківводоканал» питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік.

15.05.2020 р. Інформація КП «Харківводоканал» про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2021 рік

Згідно з Постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань та на виконання п. 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302 підприємство подає до НКРЕКП у термін до 01 червня кожного року заяву на встановлення тарифів на плановий період.

На виконання вище зазначених постанов КП «Харківводоканал» надає до НКРЕКП  заяву про встановлення тарифів та розрахунки тарифів на 2021 рік за встановленими формами з підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для їх розрахунків.

Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня  2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з метою запобігання поширенню коронавірусної епідемії (COVID-19), недопущення її негативного впливу на здоров’я мешканців міста підприємство запрошує прийняти участь у проведенні 26 травня 2020 року о 10:00 годині відкритого обговорення питання необхідності встановлення тарифів на 2021 рік у режимі онлайн шляхом застосування технічних засобів, зокрема відео- та аудіозв’язку.

Інформацію про підключення до слухання можна буде отримати після надання заявки на участь. Підключення почнеться 26.05.2020 о 09:45.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання та пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації цього повідомлення до 25.05.2020 року включно.

Зауваження і пропозиції, заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua, контактна особа: Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712-26-87.

Завантажити форму заявки на участь у онлайн обговоренні (тут).

З проектами тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал» та обгрунтовуючими матеріалами  можно ознайомитися тут:

06.04.2020 р. Додатки 5, 6 до постанови Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 №464.

06.04.2020 р. Відповідно до пункту 3 розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 №530-IX та рекомендацій голови Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 26.03.2020 №70-02/1-1870 «Щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенню законодавства про захист економічної конкуренції» на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни підприємством не будуть проводитися нарахування споживачам пені за несвоєчасну оплату за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також припинення надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення споживачам у зв'язку з неоплатою та оплатою у неповному обсязі.

26.03.2020 р. З 26 березня АТ «МЕГАБАНК» повертає до роботи відділення з обмеженим переліком банківських послуг (пункти прийому платежів), розташовані в переходах КП «Підземне місто».

1. Відділення №60 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Сумська, 39-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «Університет».

2. Відділення №61 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Московський, 256-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «ім. Масельського».

3. Відділення №62 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Науки, 7-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «Наукова».

4. Відділення №64 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Академіка Павлова, 136-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Студентська».

5. Відділення №65 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Героїв Праці, 22-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Героїв праці».

6. Відділення №76 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Московський, 190/1-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 до станції метро «Палац Спорту».

7. Відділення №77 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Московський, 293-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 до станції метро «Індустріальна».

8. Відділення №78 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, площа Конституції, 13-М, підземний підвуличний пішохідний перехід зі ст. м. «Площа Конституції».

9. Відділення №79 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Машинобудівників, 2-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «Центральний ринок».

10. Відділення №84 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Плеханівська, 65-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «Спортивна».

11. Відділення №117 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Людвіга Свободи, 30-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «Олексіївська».

12. Відділення №118 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Науки, 43-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «23 Серпня».

13. Відділення №119 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 12-М, підземний підвуличний пішохідний перехід до станції метро «Архітектора Бекетова».

14. Відділення №120 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Полтавський шлях, 148-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №2 ст. м. «Холодна Гора».

15. Відділення №122 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Вернадського, 5-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Проспект Гагаріна».

16. Відділення №123 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Плеханівська, 121-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Завод ім. Малишева».

17. Відділення №124 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 2-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Тракторний завод».

18. Відділення №125 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Амурська, 1-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Академіка Барабашова».

19. Відділення №126 АТ «МЕГАБАНК», м. Харків, вул. Академіка Павлова, 269-М, підземний підвуличний пішохідний перехід №1 до ст. м. «Академіка Павлова».

24.03.2020 р. У зв'язку з посиленням карантинних заходів у м. Харкові, надаємо перелік діючих адрес відділень та пунктів прийому платежів ЄРЦ «Мегабанк» від споживачів.

Список працюючих відділень ПАТ «Мегабанк», де можна провести всі фінансові операції та сплатити комунальні послуги:

 •  пр. Петра Григоренка, 13;
 •  вул. Гвардійців Широнінців, 29А;
 •  пр. Московськкий, 199;
 •  пр. Олександрівський, 140;
 •  пр. Гагаріна, 244;
 •  шосе Салтівське, 262;
 •  вул. Грицевця, 27;
 •  вул. Сумська, 39;
 •  вул. 23 Серпня, 61.

Повний перелік адрес за посиланням.

10.02.2020 р. Громадські слухання по обговоренню «Скороченого плану дій з переселення» інвестиційного проекту «Реконструкція каналізаційних споруд м. Харкова та ліній обробки мулу» відбудуться  25.02.2020 р. о 10:00 в приміщенні КП «Харківводоканал» за адресою: пр-т Ювілейний 28а.

07.02.2020 р. З метою виконання процедур Світового банку з реалізації інвестиційного проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд  м. Харкова і ліній обробки мулу» розміщуємо інформацію про «Скорчений план дій з переселення»  українською та англійською мовами.

24.01.2020 р. Відбулося друге відкрите обговорення щодо коригування тарифів на водопостачання та водовідведення

24 січня відбулося відкрите обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2020 рік.

За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол проведення відкритого обговорення вищезазначеного питання.

21.01. 2020 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

24 січня 2020 року о 09:00 Територіальним органом Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, буде проведено відкрите обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року  №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік.  Відкрите обговорення проекту відбудеться за місцем надання послуг ліцензіатом  КП «Харківводоканал» за адресою: м. Харків, просп. Ювілейний, 28-а.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до  23 січня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, вул. Кооперативна, 12/14, к. 229, м. Харків, 61003; e-mail: energo.kh@newline.net.ua.

26.11.2019 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

У зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму на 1 особу в розрахунку на місяць з 01 грудня 2019 року, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» плата за абонентське обслуговування  з 1 грудня 2019 року складає:

 • для абонентів, помешкання (у т.ч. нежитлове приміщення) яких обладнане вузлами розподільного обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання централізованого водопостачання, у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку - 25,75 грн (без ПДВ), 30,90 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок;
 • для абонентів, помешкання (у т.ч. нежитлове приміщення) яких не обладнане вузлами розподільного обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання централізованого водопостачання, у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку - 19,667 грн (без ПДВ), 23,60 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок.

10.10.2019 р. Інформація щодо розмірів плати за абонентське обслуговування та плати за обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирних будинків, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги (ознайомитись).

27.06.2019 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

29.05.2019 р. Відбулося відкрите обговорення питання щодо необхідності зміни  тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Харківводоканал» на 2020 рік

29 травня 2019 року пройшло відкрите обговорення оприлюднених матеріалів щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

Таким чином, КП «Харківводоканал» має намір подати до НКРЕКП матеріали щодо зміни діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення на 2020 рік, а саме:

-  централізоване водопостачання:

 • споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 4,71 грн/м³ (без ПДВ);
 • споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері  централізованого водопостачання та водовідведення - 13,93 грн/м³ (без ПДВ);

- централізоване водовідведення:

 • споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 1,97 грн/м³ (без ПДВ),
 • споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 9,36 грн/м³ (без ПДВ).

 Протокол обговорення можна переглянути за посиланням.

16.05.2019 р. Повідомлення щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення   КП «Харківводоканал»  на 2020 рік

На виконання  постанови НКРЕКП від 30.06.2017 №866  (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП» КП «Харківводоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2020 року.

Розрахунки тарифів здійснено на виконання пункту 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10 березня 2016 року №302 (у редакції НКРЕКП від 14.03.2019 №339), відповідно до якого ліцензіат подає НКРЕКП в строк до 01 червня кожного року заяву та розрахунки тарифів.

Проекти структур тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (проекти) та обґрунтування причин зміни тарифів (обґрунтування), оприлюднюються  з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» в мережі Інтернет.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua, контактна особа: Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712-26-87.

Відкрите обговорення питання щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2020 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал» відбудеться  29 травня 2019 року о 09:00 за адресою: пр. Ювілейний, 28-а, м. Харків, в приміщення КП «Харківводоканал».

Заява для участі у відкритому обговоренні необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2020 рік  приймаються до 27 травня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

01.05.2019 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє своїм споживачам, що у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з 01.05.2019 вносяться зміни до організації взаємовідносин між споживачами та підприємствами - постачальниками (виконавцями) комунальних послуг.

Виконавцем комунальних послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є Комунальне підприємство «Харківводоканал».

При укладенні Індивідуального договору з підприємством кожен співвласник будинку  повинен буде сплачувати:

 • за комунальні послуги - централізоване водопостачання та централізоване водовідведення - розмір яких регулюються на державному рівні;
 • за абонентське обслуговування - сьогодні ці витрати включені в тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).  Після укладання нового договору тарифи на послуги застосовуватися не будуть;
 • за     обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку - сьогодні ці витрати включені в тариф на квартплату. Після укладання нового договору дані витрати з квартплати будуть виключені;
 • внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку послуг з централізованого водопостачання - розмір яких визначається окремо для кожної будівлі та встановлюється виконавчим органом міської ради відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення встановлені постановою НКРЕКП від 09.04.2019 № 521 «Про внесення змін до постанови НКРЕКР, від 16 червня 2016 року № 1141», введені в дію з 21.04.2019 наказом по підприємству від 18.04.2019 № 17 та складають:

 • централізоване водопостачання споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення  10,21 грн/м³ (без ПДВ); 12,252 грн/м³ (з ПДВ),
 • централізоване водовідведення споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення  5,22 грн/м³ (без ПДВ); 6,264 грн/м³ (з ПДВ).

Плата за абонентське обслуговування затверджена наказом по підприємству від 16.09.2019 № 957-аг та складає:

 • для абонентів, помешкання (у т.ч. нежитлове приміщення) яких обладнане вузлами розподільного обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання централізованого водопостачання, у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку - 29,515 грн (без ПДВ), 35,42 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок;
 • для абонентів, помешкання (у т.ч. нежитлове приміщення) яких не обладнане вузлами розподільного обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання централізованого водопостачання, у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку - 23,50 грн (без ПДВ), 28,20 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок.

Плата за обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирних будинків, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги затверджена наказом по підприємству від 16.09.2019 № 958-аг та складає:

Для фізичних осіб:

 • обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення - 28,23 грн (без ПДВ), 33,88 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок;
 • обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання - 16,41 грн (без ПДВ), 19,69 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок;
 • обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водовідведення - 11,825 грн (без ПДВ), 14,19 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок.

Для юридичних осіб:

 • обслуговування, поточний ремонт, внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення - 36,925 грн (без ПДВ), 44,31 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок;
 • обслуговування, поточний ремонт, внутрішньобудинкових систем водопостачання - 21,46 грн (без ПДВ), 25,75 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок;
 • обслуговування, поточний ремонт, внутрішньобудинкових систем водовідведення - 15,467 грн (без ПДВ), 18,56 грн (з ПДВ) на місяць на один особовий рахунок.

09.04.2019 р. Повідомлення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє своїм споживачам, що 9 квітня 2019 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення щодо прийняття постанов НКРЕКП:

якими для споживачів КП «Харківводоканал» встановлюються тарифи:

на централізоване водопостачання:

- споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 4,33 грн за 1 м³ (без ПДВ); 5,196 грн за 1 м³  (з ПДВ);

- споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 10,21 грн за 1 м³ (без ПДВ); 12,252 грн за 1 м³ (з ПДВ);

на централізоване водовідведення:

- споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 1,50 грн за 1 м³ (без ПДВ); 1,80 грн за 1 м³  (з ПДВ);

- споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 5,22 грн за 1 м³ (без ПДВ); 6,264 грн за 1 м³ (з ПДВ);

- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використаннням внутрішньобудинкових систем) - 10,95 грн за 1 м³ (без ПДВ); 13,14 грн за 1 м³ (з ПДВ);

- на послугу з централізованого водовідведення (з використаннням внутрішньобудинкових систем) - 5,58 грн за 1 куб.м (без ПДВ); 6,696 грн за 1 м³ (з ПДВ).

03.04.2019 р. Відбулися громадські обговорення щодо встановлення тарифів для КП «Харківводоканал»

На території  КП «Харківводоканал» 2 квітня 2019 року відбулося відкрите обговорення проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання,централізоване водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) для КП «Харківводоканал».

Таким чином, НКРЕКП має намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення  для  КП «Харківводоканал», а саме:

 • централізоване водопостачання:

- споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 4,33 грн/м³ (без ПДВ);

- споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері  централізованого водопостачання та водовідведення - 10,21 грн/м³ (без ПДВ);

 • централізоване водовідведення:

- споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 1,50 грн/м³ (без ПДВ);

- споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 5,22 грн/м³ (без ПДВ);

 • послуга з централізованого постачання холодної води - 10,95грн/м³ (без ПДВ).
 • послуга з централізованого водовідведення - 5,58 грн/м³ (без ПДВ).

Протокол обговорення можна переглянути за посиланням.

02.04.2019 р. Додатки 5, 6 до постанови Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 №464

20.03.2019 р. До уваги споживачів послуг КП «Харківводоканал»

2 квітня 2019 року о 09:00 територіальним органом Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг буде проведено відкрите обговорення проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.  Відкрите обговорення проектів відбудеться за місцем надання послуг ліцензіатом КП «Харківводоканал» за адресою: м. Харків,  просп. Ювілейний, 28 а, каб.328:

-  «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік (http://www.nerc.gov.ua/?news=8859);

-  «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік (http://www.nerc.gov.ua/?news=8860).

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 30 березня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua, контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-69.

Зацікавлені особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, мають подати заявки до 30 березня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, 61003, м. Харків, вул. Кооперативна, 12/14, к. 229, e-mail: energo.kh@newline.net.ua.

28.02.2019 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

28.02.2019 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

31.01.2019 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

31.01.2019 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

27.12.2018 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

30.11.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

30.11.2018 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

30.11.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

14.11.2018 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

14.11.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

13.11.2018 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

28.09.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

07.09.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

06.09.2018 р. Оприлюднюються результати відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій)  питання щодо необхідності зміни тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал» на 2019 рік

31 серпня 2018 відповідно до вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП», затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, відбулося відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) питання щодо необхідності зміни тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал» на 2019 рік.

Обговорення оформлено відповідним протоколом (протокол див. тут).

04.09.2018 р. Оприлюднюються результати відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій)  проектів постанов НКРЕКП

31 серпня 2018 відповідно до вимог «Порядку  проведення  відкритого  обговорення  проектів  рішень  НКРЕКП», затвердженого постановою    НКРЕКП  від  30.06.2017 № 866 відбулося відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року  № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Обговорення проходило за участю заступника начальника відділу НКРЕКП у Харківській області Мірошниченко Тетяни Олександрівни та оформлено протоколом про проведення відкритого обговорення (протокол див. тут).

30.08.2018 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

30.08.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

28.08.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

10.08.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

07.08.2018 р.  ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання 19 липня 2018 року, схвалено проекти постанов:

 • «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141»;
 • «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868»,

щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. 

Плановий розмір тарифів на 2018 рік складає:

а) на централізоване водопостачання:

 • споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 3,64 грн за 1 м³ без ПДВ; 4,368 грн за 1 м³ з ПДВ;
 • споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 8,96 грн за 1 м³ без ПДВ; 10,752 грн за 1 м³ з ПДВ.

б) на централізоване водовідведення:

 • споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 1,13 грн за 1 м³ без ПДВ; 1,356 грн за 1 м³ з ПДВ;
 • споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 4,55 грн за 1 м³ без ПДВ; 5,46 грн за 1 м³ з ПДВ.

в) на послугу з централізованого постачання холодної води - 9,69 грн за 1 м³ без ПДВ; 11,628 грн за 1 м³ з ПДВ;

г) на послугу з централізованого водовідведення - 4,91 грн за 1 м³ без ПДВ; 5,892 грн за 1 м³ з ПДВ.

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30.06.2017  № 866, НКРЕКП на своєму офіційному веб-сайті (http://www.nerc.gov.ua/?news=7761 http://www.nerc.gov.ua/?news=7764) 30 липня 2018 року повідомило про проведення відкритих обговорень проектів постанов НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Проекти  постанов НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішень, оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет:

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_225/pr_225-2018.pdf;

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_226/pr_226-2018.pdf.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 29 серпня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua, контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-69.

Відкрите обговорення проектів постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік відбудеться в приміщенні КП «Харківводоканал» 31 серпня 2018 року о 10:00 за адресою: просп. Ювілейний, 28 а, м. Харків.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 29 серпня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, 61037, м. Харків, вул. Плеханівська, 126/1, 2 поверх, к. 4, e-mail: energo.kh@newline.net.ua.

07.08.2018 р. Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КП «Харківводоканал»  на 2019 рік

КП «Харківводоканал» є суб'єктом господарювання, яке здійснює господарську діяльність з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 №866, КП «Харківводоканал» інформує про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік  та повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на 2019 рік.

Проекти структур тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (проекти) та матеріали, що обґрунтовують необхідність їх зміни (обґрунтування), оприлюднюються  з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 серпня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua, контактна особа: Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712-26-87.

Відкрите обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення на 2019 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал» відбудеться 31 серпня 2018 року о 10:30 за адресою: пр. Ювілейний, 28-а, м. Харків, в актовому залі на 3-му поверсі приміщення   КП «Харківводоканал».

Заявки для участі у відкритому обговоренні питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення на 2019 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал»  приймаються до 28 серпня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

03.08.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

31.07.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

30.07.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

02.07.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП «Харківводоканал» (документ).

26.06.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

17.06.2018 р.  Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

17.06.2018 р. Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку  КП «Харківводоканал» (документ).

30.05.2018 р. Оприлюднюються результати проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) щодо необхідності зміни (коригування) діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Комунальному підприємству «Харківводоканал на 2018 рік

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, 24 травня 2018 року відбулося відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) щодо необхідності зміни (коригування) діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Комунальному підприємству «Харківводоканал на 2018 рік.

За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол засідання робочої комісії КП «Харківводоканал» з проведення відкритих обговорень з проведення відкритих обговорень вищезазначеного питання.

30.05.2018 р. Оприлюднюються результати проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення Комунальному підприємству «Харківводоканал» на 2019 рік.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, 24 травня 2018 року відбулося відкрите обговорення питання (розгляд зауважень та пропозицій) щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення Комунальному підприємству «Харківводоканал» на 2019 рік.

За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол засідання робочої комісії КП «Харківводоканал» з проведення відкритих обговорень вищезазначеного питання.

08.05.2018 рПовідомлення щодо необхідності зміни (коригування) тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Харківводоканал»  на 2018 рік

У зв’язку зі збільшенням тарифів на електричну енергію та змінами, внесеними до Податкового кодексу України Законами України від 21.12.2006 № 1797-VIII та від 07.12.2017 № 2245-VIII підприємство має намір подати  до НКРЕКП заяву та розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.  

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, КП «Харківводоканал» повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності зміни (коригування) окремих складових  тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2018 рік.

Проекти структур тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)  (проекти) та матеріали, що обґрунтовують необхідність їх зміни (обґрунтування), оприлюднюються  з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 травня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua, контактна особа: Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712-26-87.

Відкрите обговорення питання щодо необхідності зміни (коригування) тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2018 рік  Комунальному підприємству «Харківводоканал» відбудеться  24 травня 2018 року о 10:30 за адресою: пр. Ювілейний, 28-а, м. Харків,  в актовому залі на 3-му поверсі приміщення   КП «Харківводоканал».

Заявки для участі у відкритому обговоренні питання щодо необхідності зміни (корегування) тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2018 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал» приймаються до 22 травня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

8.05.2018 рПовідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Харківводоканал»  на 2019 рік

Відповідно до пункту 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 № 302 підприємство зобов’язане подати  НКРЕКП в строк до 1 червня заяву та розрахунки тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2019 рік.  

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, КП «Харківводоканал» повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2019 рік.

Проекти структур тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (проекти) та матеріали, що обґрунтовують необхідність їх зміни (обґрунтування) , оприлюднюються  з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 травня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua, контактна особа: Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712-26-87.

Відкрите обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2019 рік  Комунальному підприємству «Харківводоканал» відбудеться   24 травня 2018 року об 11:00 за адресою: пр. Ювілейний, 28-а, м. Харків, в актовому залі на 3-му поверсі приміщення   КП «Харківводоканал».

Заявки для участі у відкритому обговоренні питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення на 2019 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал»  приймаються до 22 травня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Комунальне підприємство «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

10.04.2018 р. Публічна інформація

На виконання постанови НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 р. «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Харківводоканал» оприлюднює наступну інформацію:

 • Додаток 5 до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 № 464;
 • Додаток 6 до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 № 464.

15.02.2018 р. Оприлюднюються результати відкритого обговорення (відкритих слухань) проектів постанов НКРЕКП

13 лютого 2018 відповідно до вимог «Порядку  проведення  відкритого  обговорення  проектів  рішень  НКРЕКП», затвердженого постановою    НКРЕКП  від  30.06.2017 № 866 відбулося відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року  № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Обговорення проходило за участю начальника відділу НКРЕКП У Харківській області Без’язичного Василя Федоровича та оформлено протоколом про проведення відкритого обговорення. (Протокол див. тут).

10.01.2018 р. На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання 28 грудня 2017 року, схвалено проекти постанов:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада  2015 року № 2868», щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. 

Плановий розмір тарифів на 2018 рік складає:

а) на централізоване водопостачання:

-   споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 3,48 грн за 1 куб.м без ПДВ; 4,176 грн за 1 куб.м з ПДВ;

-   споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 8,38 грн за 1 куб.м без ПДВ; 10,056 грн за 1 куб.м з ПДВ.

б) на централізоване водовідведення:

-   споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 1,10 грн за 1 куб.м без ПДВ; 1,32 грн за 1 куб.м з ПДВ;

-   споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 4,36 грн за 1 куб.м без ПДВ; 5,232 грн за 1 куб.м з ПДВ.

в) на послугу з централізованого постачання холодної води – 9,10 грн за 1 куб.м без ПДВ; 10,92 грн за 1 куб.м з ПДВ;

г) на послугу з централізованого водовідведення – 4,72 грн за 1 куб.м без ПДВ; 5,664 грн за 1 куб.м з ПДВ.

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП на своєму офіційному веб-сайті (http://www.nerc.gov.ua/?news=7158http://www.nerc.gov.ua/?news=7159) 09 січня 2018 року повідомило про проведення відкритих обговорень проектів постанов НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 Проекти  постанов НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішень, оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет:

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_10/pr_10.1-2018.pdf ;

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_11/pr_11.1-2018.pdf;

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 26 січня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua, контактна особа: Козачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-69.

Відкрите обговорення проектів постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік відбудеться в приміщенні КП «Харківводоканал» 13 лютого 2018 року о 09:00 за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 28 а, 3 поверх, кім. 332.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП приймаються до 05 лютого 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, 61037, м. Харків, вул. Плеханівська, 126/1, 2 поверх, к. 4, e-mail: energo.kh@newline.net.ua.

Зауваження і пропозиції подавати за адресою: вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052, або на електрону адресу: de.hkov@city.kharkov.ua.

15.09.2017 р. Повідомлення КП «Харківводоканал» про схвалення НКРЕКП проекту постанови щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2017 рік

Повідомляємо про схвалення НКРЕКП проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868»

Комунальне підприємство «Харківводоканал» Харківської міської ради повідомляє, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 14 вересня 2017 року схвалено проект  постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» за ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проектом постанови передбачено вилучення витрат, пов’язаних з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку, з діючих структур тарифів.

Відповідно до проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів послуг КП «Харківводоканал» Харківської міської ради складатимуть:

- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,70 грн за 1 м³ без ПДВ (9,24 грн за 1 м³ - з ПДВ),

- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 4,30 грн за 1 м³ без ПДВ (5,16 грн за 1 м³ - з ПДВ).

З вищезазначеною інформацією можна ознайомитися на сайті НКРЕКП у розділі «Засідання НКРЕКП»/ «Матеріали до засідань у вересні 2017 року» / «Матеріали до засідання 14.09.2017»

14.08.2017 р. Про подання розрахунку тарифів на 2018 рік

Комунальне підприємство «Харківводоканал» - ліцензіат Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на виконання вимог наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390, повідомляє наступне.

На виконання вимог Порядків формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджених Постановами НКРКП  від 10.03.2016 №302 та №303, якими передбачено, що для встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення на наступний рік, ліцензіат  подає до НКРЕКП в строк до 10 серпня кожного року заяву та розрахунки тарифів за встановленими формами. Тарифи на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік розраховані відповідно до вимог Порядку та складають:

на централізоване водопостачання:

- споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 7,61 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

-  споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 13,58 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

на централізоване водовідведення:

- споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 1,28 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

-  споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 5,84 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

на послугу з централізоване постачання холодної води - 14,80 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

на послугу з централізованого водовідведення - 6,40 грн. за 1 м³ (без ПДВ).

З проектом структури тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Харківводоканал» на  2018  рік можна ознайомитися за посиланням, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з викориcтанням внутрішньобудинкових систем - за посиланням.

Заява та розрахункові матеріали щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік  подані на розгляд до НКРЕКП 10 серпня 2017 року.

На даний час КП «Харківводоканал» здійснює розрахунки за тарифами, встановленими підприємству Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 25.07.2017 №943 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141»:

а) на централізоване водопостачання:

-   споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,99 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

-   споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 7,18 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

б) на централізоване водовідведення:

-   споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,13 грн. за 1 м³ (без ПДВ);

-   споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 3,98 грн. за 1 м³ (без ПДВ).

Тарифи, введені в дію з 14.08.2017:

- з централізованого водопостачання відшкодовують 80,7% (6,982 грн за 1 куб.м (без ПДВ), собівартість централізованого водопостачання - 8,657 грн за 1 м³);

- з централізованого водовідведення відшкодовують 95,8% (3,9792 грн за 1 куб.м (без ПДВ), собівартість централізованого водовідведення - 4,152 грн за 1 м³).

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 25.07.2017  Постановою № 944 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868» встановила   КП «Харківводоканал» тарифи:

на послугу з централізоване постачання холодної води - 7,77 грн за 1 м³ (без ПДВ);

на послугу з централізованого водовідведення - 4,35 грн за 1 м³ (без ПДВ).

Постанови набрали чинності з 30 липня  2017 року.

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, такі фактори:

 1. зменшення обсягів реалізації послуг на 27,9% з централізованого водопостачання та на 17,1% з централізованого водовідведення;
 2. зміна норм питомих витрат електроенергії, зростання тарифу на електроенергію призвело до збільшення витрат на електроенергію з 485,3 млн грн до 605,2 млн грн, або 24,7%. Основною причиною збільшення витрат за даною статтею є те, що при зниженні споживання електроенергії в натуральному вираженні витрати на оплату електроенергії зростають через стабільного зростання тарифу;
 3. збільшення витрат на оплату праці на 42,8% у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму працюючої людини на грудень 2017 року розмірі 1 762 грн, при цьому середньооблікова чисельність працівників знижена на 4,9%. Витрати збільшилися з 593,5 млн грн до 642,2 млн грн, або на 8,2%;
 4. зросли витрати на амортизаційні відрахування, розраховані відповідно до Податкового кодексу України з 43,7 млн ​​грн до 58,6 млн грн, або на 34,1%;
 5. інші витрати також зросли в зв'язку з підвищенням вартості:
 • хімреагентів з 31,0 млн грн до 56,5 млн грн, або 82,2%,
 • витрат на експлуатацію та ремонти з 34,6 млн грн до 122,3 млн грн, або 253,5%,
 • інші витрати з 117,1 млн грн до 207,9 млн грн, або 77,5%.

Відповідно до п. 2.8. та п. 2.12 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012  № 390 - зауваження та пропозиції щодо зміни тарифів на 2018 рік приймаються до 01 вересня 2017 року за електронною адресою de.hkov@city.kharkov.ua та в письмовому вигляді за адресою: 61052, м. Харків, вул.Конторська, буд.90 (з 9:00 до 18:00).

9.08.2017 р. Оприлюднюються результати відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на 2018 рік на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення,  послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» та схвалення Інвестиційної  програми  КП «Харківводоканал» на 2018 рік.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, 08 серпня 2017 року відбулося відкрите обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на 2018 рік на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» та  Інвестиційної програми КП «Харківводоканал» на 2018 рік.

За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол засідання робочої комісії КП «Харківводоканал» з проведення відкритих слухань вищезазначених питань.

3.08.2017 р. Повідомлення про проведення відкритих слухань щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» на 2018 рік.

Відповідно до вимог Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), від 24.03.2016 №364, керуючись вимогами Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2015 №302 та Порядку формування тарифів на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) від 10.03.2016 №303 КП «Харківводоканал» виконало розрахунок планових витрат та тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» на 2018 рік.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів ліцензованої діяльності, економічно обґрунтованих планових витрат, галузевих технологічних нормативів використання питної води, враховуючи особливості технологічних процесів та з урахуванням ставок податків і зборів, фактичних цін на матеріальні ресурси та послуги.

Проекти структур тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» на 2018 рік та інформація щодо обґрунтування необхідності їх встановлення, розміщені на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» в мережі Інтернет http://www.vodokanal.kharkov.ua.

Відкрите слухання відбудеться 08.07.2017 о 09.00 в приміщення КП «Харківводоканал» за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 28а, к.328.

Особи, які мають бажання прийняти участь у відкритому обговоренні питання встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» можуть подати заявки на участь в такому обговоренні в КП «Харківводоканал». Для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП заявки приймаються до 07.08.2017 в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: de.hkov@city.kharkov.ua.

31.07.2017 р. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення встановлення тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Шановні споживачі!

Тарифи, встановлені для КП «Харківводоканал» Постановами №№ 943,944 від 25.07.2017р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, опубліковані в офіційному друкованому виданні - газеті «Урядовий кур’єр» 29.07.2017 р. та набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування. Дата введення на підприємстві - з 14 серпня 2017 року.

Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №943 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року №1141» див. тут.

Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №944 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 №2868» див. тут.

27.07.2017 р. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення встановлення тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Шановні споживачі!

Згідно з пунктом 6 статті 32 Закону України від 24.06.2004 № 1875-IV  «Про житлово-комунальні послуги» зі змінами та доповненнями, комунальне підприємство “Харківводоканал” повідомляє своїм споживачам, що 25 липня 2017 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення щодо прийняття постанов НКРЕКП від 25.07.2017 № 943 та № 944:

- «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016року  №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал»;

- «Про внесення  змін  до  постанови  НКРЕКП  від 26 листопада 2015 року  №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал», якими для споживачів КП «Харківводоканал» встановлені тарифи:

на централізоване водопостачання:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення — 2,99 грн за 1 м³ (без ПДВ);
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення — 7,18 грн за 1 м³ (без ПДВ)

на централізоване водовідведення:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,13 грн за 1 м³ (без ПДВ);
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 3,98 грн за 1 м³ (без ПДВ);

на послугу з централізованого постачання холодної води (з використаннням внутрішньобудинкових систем) - 7,77 грн за 1 м³ (без ПДВ);

на послугу з централізованого водовідведення (з використаннням внутрішньобудинкових систем) - 4,35 грн за 1 м³ (без ПДВ).

Вищезазначені тарифи наберуть чинність з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті «Урядовий кур’єр».

Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №943 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року №1141» див. тут.

Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №944 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 №2868» див. тут.

21.07.2017 р. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення обґрунтування щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для  КП «Харківводоканал» на 2018 рік.

КП «Харківводоканал» провело розрахунки тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2018 рік.

Метою проведення даних розрахунків є:

 • дотримання вимог Законів України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», та інших актів законодавства, якими регулюється діяльність природних монополій;
 • встановлення економічно-обґрунтованих тарифів на вищезазначені послуги.

На виконання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП  від  30.06.2017 № 866, з метою доведення інформації до споживачів централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал», оприлюднює проекти структур тарифів на 2018 рік та обґрунтування щодо необхідності їх встановлення.

Проекти структур тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2018 рік разом з обґрунтуванням щодо необхідності їх встановлення оприлюднені з метою отримання  зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті КП «Харківводоканал» в мережі Інтернет: http://www.vodokanal.kharkov.ua.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: КП «Харківводоканал», 61052, м. Харків, вул. Конторська, буд.90; e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 04.08.2017 у письмовому та/або електронному вигляді.

З обґрунтуванням щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) КП «Харківводоканал» на 2018 рік можна ознайомитися за посиланням.

З проектом структури тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення комунального підприємства «Харківводоканал» на  2018  рік можна ознайомитися за посиланням, з викориcтанням внутрішньобудинкових систем - за посиланням.

21.07.2017 г. Оприлюднюються результати відкритого обговорення проектів НКРЕКП  «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016року  №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал»  та  «Про внесення  змін  до  постанови  НКРЕКП  від 26 листопада 2015 року  №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал»  та  Інвестиційної програми КП «Харківводоканал» на 2017 рік.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, сьогодні відбулося відкрите обговорення проектів, що мають ознаки регуляторного акта, постанови НКРЕКП  «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016року  №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал»  та  «Про внесення  змін  до  постанови  НКРЕКП  від 26 листопада 2015 року  №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал» та Інвестиційної програми КП «Харківводоканал» на 2017 рік.

За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол засідання робочої комісії  КП «Харківводоканал» з проведення відкритих слухань вищезазначених проектів.

18.07.2017 г. ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритих слухань  щодо обговорення проектів рішень НКРЕКП «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016року  №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал» та «Про внесення змін до постанови НКРЕКП  від 26 листопада 2015 року  №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Харківводоканал»

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП  від  30.06.2017 №866 оприлюднюється проекти постанов та обгрунтування щодо прийняття постанов  НКРЕКП «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 16 червня 2016 року №1141»  та «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року №2868».

Проекти постанов НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційних веб-сайтах КП «Харківводоканал» у мережі Інтернет та НКРЕКП у мережі Інтернет .

Відкрите обговорення відбудеться 21.07.2017 з 9:00 до 10:00 в приміщенні КП «Харківводоканал», за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 28а, кім. 328.

Особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до КП «Харківводоканал». Для участі у відкритому обговоренні проектів рішеннь НКРЕКП, заявки приймаються до 20.07.2017 у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: vodokanalfed@ukr.net.

1.06.2017 р. Публічна інформація

На виконання постанови НКРЕКП №464 від 30.03.2017 р. «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Харківводоканал» оприлюднює наступну інформацію:

Додаток 5 до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 №464;

Додаток 6 до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.03.2017 №464.

4.05.2017 р. Про встановлення тарифів

КП «Харківводоканал», з метою інформування споживачів щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення доводе до відома споживачів, що 26 квітня 2017 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення про схвалення та оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП проектів постанов:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо тарифів:

а) на централізоване водопостачання:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,87 грн за 1 м³ води без ПДВ; 3,44 грн за 1 м³ води з ПДВ;
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 6,69 грн за 1 м³  води без ПДВ; 8,03 грн за 1 м³ води з ПДВ;

б) на централізоване водовідведення:

 • споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 2,10 грн за 1 м³ стоків без ПДВ; 2,52 грн за 1 м³ води з ПДВ;
 • споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 3,77 грн за 1 м³ стоків без ПДВ; 4,52 грн за 1 м³ води з ПДВ;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

 • послугу з централізованого постачання холодної води - 7,26 грн за 1 м³ води без ПДВ;  8,71 грн за 1 м³ води з ПДВ;
 • послугу з централізованого водовідведення - 4,14 грн за 1 м³ стоків без ПДВ; 4,97 грн за 1 м³ води з ПДВ.

12.10.2016 р. Повідомлення на виконання вимог наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012

У зв’язку з дією економічно – необгрунтованих тарифів на послуги, які надає КП «Харківводоканал», та в умовах постійного зростання тарифів на електроенергію, відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10 березня 2016 року № 302, Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364, Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10 березня 2016 року   № 303, Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 січня 2015 року № 13, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 29.09.2016, були прийняті наступні нормативні акти:

1. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29.09.2016 № 1673 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141», якою встановлюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Харківводоканал»:

Для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

- на централізоване водопостачання – 3,384 грн за 1 м³ (з ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 1,236   грн за 1 м³ (з ПДВ).

Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (фізичні та юридичні особи):

- на централізоване водопостачання – 7,932 грн за 1 м³ (з ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 4,260  грн за 1 м³ (з ПДВ).

2. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29.09.2016 № 1674 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулюваня у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868», якою встановлюються тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем для споживачів КП «Харківводоканал»:

- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 8,740 грн за 1 м³ (з ПДВ);

- на послугу з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 4,720 грн за 1 м³ (з ПДВ).

Ці постанови набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, після реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Текст постанов та структури тарифів будуть опубліковані на веб-сайті підприємства та в засобах масової інформації додатково, після їх офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».

7.09.2016 р. Запрошення до участі в торгах

УКРАЇНА
Розвиток міської інфраструктури, частина 2 (UIP2)

Позика №: 8391-UA та TF017112

Назва контракту: Реконструкція каналізаційних очисних споруд та лінії обробки мулу в м. Харків
Номер контракту (відповідно до плану закупівель): KHV-ICB-02

 1. Уряд України отримав позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку (МБРР) у різних валютах на фінансування проекту «Розвиток міської інфраструктури, частина 2 (UIP2)» та має намір використати частку надходжень за цією позикою на виконання прийнятних платежів в рамках контракту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд та лінії обробки мулу в  м. Харків».
 2. Комунальне підприємство «Харківводоканал» цим запрошує прийнятних учасників торгів представити свої запечатані конкурсні пропозиції на реконструкцію споруд з очищення стічних вод і обробки осаду міських очисних споруд №1 та №2 комплексу «Харківводовідведення» (далі – Об’єкти).

Основні кваліфікаційні вимоги до учасників торгів наступні:

а) Фінансова спроможність

Середній річний оборот не менше тридцяти шести (36) мільйонів доларів США, та розраховується як загальні завірені виплати, що були отримані за контрактами що виконуються, або за завершеними контрактами протягом останніх трьох (3) років (2013-2015 рр.) до закінчення строку надання конкурсних пропозицій.

б) Загальний досвід

Досвід виконання робіт по договорам проектування, постачання та монтажу у якості генерального підрядника, партнера спільного підприємства, субпідрядника або керуючого підрядника щонайменш протягом останніх шести (6) років, починаючи з 1 січня 2010 року.

в) Досвід у конкретній області

Задовільне та істотне завершення у якості генерального підрядника, партнера спільного підприємства, субпідрядника або керуючого підрядника одного контракту на мінімальну суму сорок вісім (48) мільйонів доларів США за період з 1 січня 2010 року до закінчення строку надання конкурсних пропозицій. Еквівалент суми контракту в доларах США, у разі якщо контракт було присуджено у іншій валюті, буде розраховано за курсом обміну, дійсному на дату підписання контракту.

Детальні кваліфікаційні вимоги до учасників торгів наведено у Розділі ІІІ документації конкурсних торгів.

 1. Торги буде проведено відповідно до процедури двухетапних міжнародних конкурсних торгів, як вказано в Керівництві Світового банку: «Закупівля товарів, робіт та неконсультаційних послуг за позиками МБРР і кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку» від січня 2011 року, переглянуте у липні 2014 року (Керівництво із закупівель) та є відкритими для всіх прийнятних учасників торгів, як визначено у Керівництві із закупівель.
 2. Зацікавлені прийнятні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію від Комунального підприємства «Харківводоканал» та вивчити документацію для конкурсних торгів у робочий час з 10:00 до 17:00 за місцевим часом за наведеною нижче адресою № 1.
 3. Зацікавлені учасники торгів можуть придбати повний комплект документації для конкурсних торгів подавши на адресу № 1 письмову заявку та сплативши комісійний збір, який не підлягає поверненню, в розмірі 300 доларів США або 7 500 гривень. Оплату необхідно здійснити шляхом банківського переказу на вказані нижче рахунки. Документація для торгів буде надіслана кур’єрською поштою на адресу покупця, у разі, якщо останній знаходиться за кордоном, звичайною поштою у разі вітчизняного покупця, також документацію можна отримати звернувшись безпосередньо за вказаною нижче адресою № 1.
 4. Положення Інструкцій учасникам торгів та Загальних умов Договору є положенням стандартної документації для конкурсних торгів МБРР «Procurement of Plant Design, Supply, and Installation».
 5. Конкурсні пропозиції повинні бути доставлені за вказаною нижче адресою № 1, не пізніше 14:00 за місцевим часом, 16 листопада 2016 р. Електронні торги не дозволяються. Конкурсні пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, будуть відхилені. Конкурсні пропозиції буде розкрито у присутності представників учасників торгів, які виявили бажання бути присутніми за адресою № 2, що наведена нижче, о 14:15 за місцевим часом, 16 листопада 2016 р.

Згадані вище адреси наступні:

Адреса №1
Комунальне підприємство «Харківводоканал»
вул. Конторська, 90, Харків, 61052, Україна
4 поверх, кімната 4-14
 

Телефон: +38 057 739-96-09, +38 057 712-25-54
Факс: +38 057 712-25-54
Електронна пошта: rpmu.hvk@gmail.com

Адреса №2
Комунальне підприємство «Харківводоканал»
вул. Конторська, 90, Харків, 61052, Україна
4 поверх, зал технічних нарад

Банківські реквізити для платежів у гривні
Номер рахунку: 2600910821
Банківська установа: ПАТ "Мегабанк" м. Харків, вул. Алчевских, 30
МФО 351629
ЗКПО 03361715
Оплата за тендерну документацію KHV-ICB-02 для КП «Харківводоканал».

Banking details for payments in USD:
Bank : PLC Megabank
KHARKIV, UKRAINE, 30 Alchevskykh str.,
ACCOUNT  2600084010821.840  SWIFT: DBBKUA2K
MFO 351629
OKPO 03361715

INTERMEDIARY account # 04407027 DEUTSCHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS NEW YORK,    SWIFT : BKTR US 33
BENEFICIARY COMMUNAL ENTERPRISE KHARKIVVODOKANAL KHARKIV, UKRAINE, 2 Shevchenko st.
DETAILS OF PAYMENT FOR  Bidding documents for project No. KHV-ICB-02

22.08.2016 р. КП «Харківводоканал», з метою інформування споживачів щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення доводе до відома споживачів, що 4 серпня 2016 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення про схвалення та оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП проектів постанов:

- «Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; (Додаток)

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). (Додаток)

27.07.2016 р. Повідомлення  про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Харківводоканал» на 2017 рік.

Відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 КП «Харківводоканал» повідомляє:

На виконання вимог п. 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 №302 «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та відповідно  вимог Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженої постановою НКРЕКП від 24.03.2016 №364  КП «Харківводоканал» виконало розрахунок планових витрат на 2017 рік та направило до органу державного регулювання тарифів на комунальні послуги - Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на ліцензовані види діяльності: централізоване водопостачання та водовідведення.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів ліцензованої  діяльності, економічно обґрунтованих планових витрат, галузевих технологічних нормативів використання питної води, з урахуванням особливостей технологічних процесів, з урахуванням ставок податків і зборів, фактичних цін на матеріальні ресурси та послуги.

Прогнозні тарифи  на 2017 рік становлять:

на централізоване водопостачання:

 • для суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання, що придбавають воду з метою її подальшої реалізації споживачам - 3,1595 грн/м³ (без ПДВ),
 • для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання (фізичні або юридичні особи) - 8,3400 грн/м³ (без ПДВ);

на централізоване водовідведення:

 • для суб'єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення, які подають на очистку стічні води КП «Харківводоканал» - 3,1203 грн/м³ (без ПДВ),
 • для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення (фізичні або юридичні особи) - 5,7670 грн/м³ (без ПДВ).

Структура планових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення
грн/м³

№ з/п

Складова тарифу

Централізоване
водопостачання

Централізоване
водовідведення

для суб'єктів господарювання в сфері централізованого водопостачання, які придбавають воду з метою її подальшої реалізації споживачам

для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання

для суб'єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення, які подають на очищення стічні води

для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення

1.

Прямі витрати:

3,0030

5,0967

3,1151

3,1151

1.1.

електроенергія

1,9734

2,9587

1,2021

1,2021

1.2.

покупна вода

-

0,0006

-

-

1.3.

інші прямі матеріальні витрати

0,7005

0,7005

0,8517

0,8517

1.4.

прямі витрати на оплату праці

0,2122

0,8788

0,7580

0,7580

1.5.

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

0,0467

0,1934

0,1668

0,1668

1.6.

амортизація

0,0176

0,1399

0,1365

0,1365

1.7.

інші прямі витрати

0,0526

0,2248

-

-

2.

Загальновиробничі витрати

0,1287

2,6676

0,0042

2,1160

3.

Адміністративні витрати

0,0121

0,2500

0,0003

0,1721

4.

Витрати на збут

0,0108

0,2245

0,0003

0,1748

5.

Інші операційні витрати

0,0006

0,0124

0,0001

0,0138

6.

Фінансові витрати

0,0043

0,0888

0,0001

0,0681

7.

Усього витрат повної собівартості

3,1595

8,3400

3,1201

5,6599

8.

Плановий прибуток:

-

-

0,0002

0,1071

8.1.

податок на прибуток

-

-

-

0,0163

8.2.

на розвиток виробництва

-

-

0,0002

0,0908

9.

Вартість за відповідними тарифами

3,1595

8,3400

3,1203

5,7670

10.

Податок на додану вартість

0,6319

1,6700

0,6241

1,1534

11.

Тариф з ПДВ

3,79

10,01

3,74

6,92

КП «Харківводоканал» є суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення та є виконавцем послуг з  централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

З метою недопущення субсидіювання інших, крім ліцензованих, видів діяльності за рахунок господарської діяльності, що належить до сфери природних монополій та у зв'язку з поданням розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2017 рік підприємство також направило заяву та розрахункові матеріали для встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Прогнозні тарифи для споживачів (фізичних та юридичних осіб), які отримують послуги з централізованого постачання  холодної води та водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем) складають:

 • послуга з централізованого постачання холодної води  - 8,7629 грн/м³ води  (без ПДВ);
 • послуга з централізованого водовідведення - 6,2470 грн/м³ стоків (без ПДВ).

Структура планових тарифів на послугу з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)
грн/м³

№ з/п

Складова тарифу

Послуга  з централізованого постачання холодної води

Послуга з централізованого  водовідведення

1.

Прямі витрати:

8,0818

5,7617

1.1.

на придбання питної води з системи централізованого водопостачання / на оплату за скид стічних вод

8,0774

5,7617

1.2.

прямі витрати на оплату праці

0,0036

-

1.3.

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

0,0008

-

1.4.

загальновиробничі витрати

-

-

2.

Адміністративні витрати

-

-

3.

Витрати на збут

0,6811

0,4853

4.

Інші операційні витрати

-

-

5.

Фінансові витрати

-

-

6.

Усього витрат повної собівартості

8,7629

6,2470

7.

Плановий прибуток:

-

-

7.1.

податок на прибуток

-

-

7.2.

на розвиток виробництва

-

-

8.

Вартість за відповідними тарифами

8,7629

6,2470

9.

Податок на додану вартість

1,7526

1,2494

10.

Тариф з ПДВ

10,52

7,50

Вгору