1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Абонентам

Комунальне підприємство «Харківводоканал» бере на себе зобов’язання вчасно надавати споживачам послуги з водопостачання та водовідведення відповідної якості, які мають бути своєчасно оплачені за встановленими тарифами, діючими на час надання послуг, у строки і на умовах, що  передбачені Договором:

- укладеним зі споживачами-фізичними особами, що мешкають у будинках комунальної форми власності (читати);

- укладеним зі споживачами-фізичними особами, що мешкають у будинках не комунальної форми власності (читати);

- укладеним зі споживачами-фізичними особами, що мешкають у приватному секторі (читати).

Ремонтные работы на канализационных сетях На балансі КП «Харківводоканал» понад 4320 км зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж, стан 2738 км комунікацій критичний. У разі виникнення пошкоджень на мережах наше підприємство інформує населення про аварійні ситуації і негайно береться до їх ліквідації. Ремонт водопровідних мереж здійснюється Комплексом «Харьківводопостачання», каналізаційних - Комплексом «Харківводовідведення».

На сьогодні колектив підприємства докладає максимальних зусиль для забезпечення безперебійної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста, а для упередження виникнення аварійних ситуацій постійно вишукує резерви і проводить планово-попереджувальні ремонти (ППР) інженерних мереж.

Ремонтні роботи на водопровідних та каналізаційних мережах передбачають необхідність короткочасного технологічного відключення водопостачання в тих чи інших районах. Вся інформація про планові та аварійно-відновлювальні роботи, що проводяться КП «Харківводоканал», знаходиться в розділі «Новини», а також може бути отримана цілодобово за телефонами Аварійно-диспетчерської служби підприємства:

  • Зовнішнє водопостачання: 15-33 (зі стаціонарних телефонів і всіх  мобільних операторів, безкоштовно); 712-08-40;
  • Водопостачання і водовідведення: 15-99 (лише зі стаціонарних телефонів); 704-14-46, 704-14-47, 704-14-48, 734-91-53, 739-95-05.

З питань, пов'язаних із проведенням нарахувань і оплатою послуг з водопостачання/водовідведення, оформленням договірних відносин для юридичних осіб та підприємців пропонуємо звертатися до абонентної служби по роботі з юридичними особами за адресою: пр. Ювілейний, 28а (з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, в п'ятницю з 8:00 до 15:45).

З питань, пов'язаних із проведенням нарахувань та оплатою послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, жителі міста Харкова, Харківського та Дергачівського районів можуть звертатися в районні абонентні відділи Департаменту збуту, що працюють з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, в п'ятницю з 8:00 до 15:45, для приватного сектору - прийом в понеділок і четвер з 9:00 до 17:00:

пр. Ювілейний, 28а - Московський, Київський, Індустріальний, Немишлянський, Слобідський, Основ'янский райони;

вул. Університетська, 37/39 - Шевченківський район;

вул. Конторська, 90 -  Холодногірський, Новобаварський райони.

Якщо Вам стало відомо про факти несанкціонованих скидів рідких відходів в каналізаційні мережі міста з боку перевізників (асенізаторських машин), прохання повідомити в КП «Харківводоканал» за телефонами:

050-405-57-04, 068-425-00-23, 067-540-04-81.

Цим Ви допоможете нам забезпечити безпеку роботи мереж і уникнути аварій.

Вгору