Для спрощення процедури видачі технічних умов (ТУ) на приєднання абонентів до системи централізованого водопостачання та водовідведення на КП «Харківводоканал» на базі відділу по роботі зі зверненнями громадян з 22.10.2015 р. створено «Центр прийому і супроводу технічної документації», що працює за принципом «Єдиного вікна».
Прийом та видача документів населенню та юридичним особам ведеться з 8:30 до 15:30 щодня, крім суботи та неділі, за адресою: вул. Велика Гончарівська, 28 (1-й поверх). Перерва: 12:00 - 12:45. В п'ятницю з 8:30 до 14:30. Тел.: 739-98-98, 739-98-30, 712-54-34, 712-10-42.
Центр прийому і супроводу технічної документації здійснює:
- прийом, реєстрацію заяв, передачу їх для роботи виробничим і структурним підрозділам підприємства;
- надання загальної інформації Заявнику про умови і порядок роботи;
- надання інформації про необхідний пакет документів залежно від виду заяви (зразки заяв та інших документів);
- надання роз'яснень та консультацій з питань оформлення, проходження та видачі технічної документації;
- надання іншої необхідної довідкової інформації.
Для розробки проектно-технічної документації на підключення нового споживача до систем централізованого водопостачання та водовідведення необхідно надати в Центр прийому і супроводу технічної документації Заяву про видачу технічних умов (встановленого зразку) з пакетом доданих документів. У заяві має бути зазначено характер діяльності нового споживача і запитуваний обсяг водоспоживання та водовідведення.
Так, для отримання ТУ на водопостачання/на водовідведення об'єктів суб'єктів господарювання різних форм власності необхідно надати копії наступних документів:
- Лист на ім'я Генерального директора КП «Харківводоканал»;
- Розрахунок водоспоживання та водовідведення, завірений печаткою проектної організації;
- Зйомка в масштабі 1: 500, із зазначенням місця розташування об'єкта водопостачання/об'єкта, який каналізується, та адресною прив'язкою;
- Правовстановлюючі документи на об'єкт водопостачання/об'єкт, який каналізується (договір купівлі-продажу, рішення суду, свідоцтво про право власності і т.д.);
- Техпаспорт на будівлю (приміщення);
- Документи, що підтверджують право власності на землю;
- Документ, що підтверджує вид діяльності Заявника;
- Паспорт, код (для ФОП, ФО);
- Дозвіл власника будівлі (КП «Жилкомсервіс» та ін.) на підключення до внутрішньобудинкових мереж водопостачання/водовідведення (для вбудованих нежитлових приміщень) або Договір на обслуговування.
При отриманні ТУ для збільшення обсягу водопостачання/водовідведення (організаціями, підприємствами, юридичними та фізичними особами):
- Лист на ім'я Генерального директора КП «Харківводоканал»;
- Попередні технічні умови на водопостачання/водовідведення;
- Правові документи на об'єкт, що каналізується (договір купівлі - продажу, рішення суду, свідоцтво про право власності і т.д.);
- Дозвіл власника будівлі (КП «Жилкомсервіс») на підключення до внутрішньобудинкових мереж каналізації;
- Копія договору з КП «Харьководоканал»;
- Паспорт, код (для ФОП, ФО).
При отриманні ТУ на проведення водопроводу/каналізації або влаштування локальних очисних споруд (ЛОС) в приватному секторі:
- Заява на ім'я Першого Заступника Генерального директора;
- Копію тех. паспорта на домоволодіння з планом земельної ділянки;
- Копію паспорта домовласника;
- Копію ідентифікаційного коду;
- Копію документа, що підтверджує право власності на домоволодіння (договір купівлі-продажу, заповіт, дарча);
- При приєднанні до існуючої приватної мережі водопроводу / каналізації, побудованої госпспособом, необхідно мати завірене письмовий дозвіл власника мережі за зразком: «Я, _ПІБ_, мешкаю за адресою ________, (або старший - від імени колективу забудовників,) не заперечую, що _ПІБ_, який мешкає за адресою: ________ підключиться до мережі водопроводу/канализації, побудованої госпспособом».
- Якщо двір спільний (у разі відсутності розділу двору в техпаспорті), необхідний дозвіл співвласника будинку на ЛОС або на проведення водопроводу/каналізації по спільній території за зразком: «Я, _ПІБ , мешкаю по вул. _______, не заперечую, що _ПІБ , який мешкає по вул. _______ побудує водопровідну/каналізаційну мережу (виконає влаштування ЛОС) на спільній території».
При отриманні ТУ на проведення водопроводу/каналізації або влаштування локальних очисних споруд (ЛОС) (будинки КП «Жилкомсервіс» і відомчі будинки):
- Заява на ім'я Першого Заступника Генерального директора;
- Копію документа, що підтверджує право власності на квартиру (техпаспорт, договір купівлі-продажу, заповіт, дарча);
- Копію паспорта власника;
- Копію ідентифікаційного коду;
- Дозвіл власника будівлі (КП «Жилкомсервіс» або іншої організації) на водопостачання/каналізування квартири або влаштування ЛОС на прибудинковій території за зразком: «Ділянка №___ КП «Жилкомсервіс» (Найменування организації - власника будівлі) ________ района не заперечує проти влаштування водопроводу/канализації (ЛОС на прибудинковій территорії) від кв. №___ житлового будинку №___ по вул.________ (ПІБ).»
- Для водопостачання/каналізування квартир 2-го поверху і вище, надати дозвіл нижчерозташованих власників квартир на проходження водопроводу/каналізаційного стояка через їхнє приміщення за зразком: «Я, _ПІБ , мешкаю по вул._______ буд. №___ кв. №___ (поверх), не заперечую, що _ПІБ , який мешкає по вул._____ буд. №___ кв. №___ (поверх), прокладе мережу водопроводу/канализації через территорію моєї квартири.»
- При приєднанні до існуючої відомчої (або побудованої госпспособом) мережі водопроводу/каналізації, необхідно мати завірений письмовий дозвіл власника мережі за зразком: «Я, _ПІБ , мешкаю за адресою __________, (від імені колективу забудовників, якщо дозвіл пише старший) не заперечую, що _ПІБ , який мешкає за адресою __________ підключиться до мережі водопроводу/канализації, побудованої госпспособом.»
Всі дозволи, за вказаними зразками, мають оформлятися в 2-х прим. Підписи громадян, що дають дозвіл, завіряються нотаріусом або КП «Жилкомсервіс» з печаткою.
Заявнику в свою чергу видається копія його заяви з відміткою про його прийняття в роботу (із зазначенням дати прийому, з підтвердженням переліку та кількості доданих документів).
Технічні умови видаються в 10-денний термін після оплати рахунку за підготовку та видачу технічних умов (згідно з затвердженими калькуляціями) та при поданні копії платіжного документа, яка прикріплюється до матеріалів архівної справи.
У разі відсутності сплаченого платіжного документа за підготовку та видачу технічних умов протягом місяця, технічні умови Заявнику не видаються, а передаються до архіву Управління ІТР для зберігання.
Перший екземпляр Технічних умов із відміткою про їх виконання є офіційним документом для здійснення всіх наступних процедур щодо приєднання до системи централізованого водопостачання та водовідведення, а також укладення Договору на надання послуг. Зазначена відмітка ставиться начальником Управління ІТР КП «Харківводоканал» в день надання Заявником документів, що підтверджують виконання технічних умов (накладна з відміткою відділу логістики, акт виконаних робіт з відміткою відповідного підрозділу, платіжне доручення або касовий ордер, квитанція та ін.).
Увага! У разі невідповідності доданих до заяви документів або неповне їх надання, заява повертається Заявнику.
Підставою для відмови у видачі технічних умов Заявнику (або повернення документів) є ситуація, коли:
- оформлення документа, за видачею якого звернувся Заявник, не відноситься до компетенції «Єдиного реєстраційного вікна»;
- документи, надані Заявником, неправильно оформлені, втратили чинність або в неповному обсязі;
- під час подавання заяви на оформлення запитуваного документа, що підлягає видачі третій особі, була відсутня в установленому порядку оформлена довіреність.