1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Оздоровлення та відпочинок

На балансі підприємства КП «Харківводоканал» значаться три оздоровчі установи: дві дитячі оздоровчі установи - дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Факел» і позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ромашка» і база відпочинку «АКВА».

База відпочинку «Аква»

База отдыха «Аква» (номера) База отдыха Аква (главный корпус) База відпочинку «Аква» розташована у хвойному лісі с. Метайлівка, Вовчанського району, на березі Печенізького водосховища, поблизу сел. Старий Салтів.

База отдыха «Аква» (холл) База отдыха «Аква» (на катамаране) Проживання - в 4-х поверховому цегляному корпусі з 2-х, 3-х місцевими номерами, об'єднаними в блок (у блоці: душ, умивальник, санвузол).

База отдыха «Аква» (детская площадка) База отдыха Аква (пляж) Відпочиваючі забезпечені 3-х разовим харчуванням. До послуг відпочиваючих є бібліотека з читальним залом, столи настільного тенісу, відеосалон, танцювальний майданчик, тренажерний зал, дитячий майданчик. На території є мангал з альтанками.

Пляж бази відпочинку «Аква» піщаний, з тіньовими навісами. Для активного відпочинку на пляжі облаштовані волейбольний і дитячий майданчики. Для особистого автотранспорту передбачена автостоянка.

База отдыха «Аква» (мангал)

База отдыха «Аква» (аллея к корпусу)

База відпочинку має можливість працювати цілорічно, надавати послуги
для проведення різних заходів (семінари, весілля, проживання та ін.).

 

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ромашка» (ПЗОВ «Ромашка»)

Территория ЗУОО «Ромашка» Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ромашка» - сучасна дитяча установа відпочинку, розташована в одному з найкрасивіших, екологічно чистих місць на березі річки Уди, в змішаному лісі за адресою: Харківський район, сел. Васищеве, вул. Шевченка (Радянська), 59. ПЗОВ «Ромашка» має розвинену інфраструктуру, яка дозволяє на належному рівні забезпечити проживання, харчування і повноцінне різноманітне дозвілля дітей.

На території закладу розташовані шість одноповерхових упорядкованих комфортабельних корпусів із верандами - для дітей середнього і старшого віку, один двоповерховий корпус, з усіма зручностями, - для молодших дітей, з новими меблями і капітальним ремонтом. Також ПЗОВ «Ромашка» має два плавальних басейни, з душовими кабінками та спеціально обладнаним майданчиком для прийняття сонячних ванн, їдальню, повністю укомплектовану холодильним і технологічним устаткуванням, медпункт, оснащений всіма необхідними інструментами і матеріалами, літню естраду, з домашнім кінотеатром і сучасною комп'ютерною технікою, танцювальний майданчик і майданчик для проведення урочистих заходів, відео та музичний салон для проведення вечорів і конкурсів, бібліотеку. На території обладнані дитячі гойдалки і каруселі, волейбольний і баскетбольний майданчики, альтанки, криті літні павільйони, майданчик для настільного тенісу, спортивне містечко.

ЗУОО «Ромашка» ПЗОВ «Ромашка» функціонує в літній період, з червня по серпень (3 - 4 зміни за оздоровчий сезон). За зміну ПЗОВ «Ромашка» може прийняти на оздоровлення 285 дітей у віці від 6 до 18 років.

Дітям надається різноманітне, збалансоване, повноцінне 6-ти разове харчування. Послуги харчування та проживання сертифіковані.

Для творчого розвитку дітей працюють студії, гуртки та спортивні секції.

Медичне обслуговування здійснюється кваліфікованими лікарями - педіатрами та медсестрами цілодобово.

Територія установи охороняється цілодобово штатними охоронцями та працівниками громадського порядку.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Факел» (ДЗОВ «Факел»)

ДУОО «Факел» (фонтан) ДУОО «Факел» (комната) Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Факел» розташований у мальовничому лісовому масиві, лісопарковій зоні за адресою: м. Харків, Помірки, 27.

ДЗОВ «Факел» приймає на відпочинок та оздоровлення дітей із червня по серпень (3 - 4 зміни за оздоровчий сезон, 131 дитина за зміну).

ДУОО «Факел» (мероприятия) ДУОО «Факел» (бассейн с подогревом) Дітям надається різноманітне, збалансоване, повноцінне 6-ти разове харчування. Послуги харчування та проживання сертифіковані.

На території опалювані 2-поверхові корпуси, їдальня на 200 посадочних місць, клуб для проведення культурно - масових заходів, перегляду кіно та відеофільмів, бібліотека, спортивні та ігрові майданчики з тренажерами і плавальний басейн із підігрівом. Для творчого розвитку дітей працюють студії, гуртки та спортивні секції. ДУОО «Факел» (на сцене)

Медичне обслуговування здійснюється кваліфікованими лікарями - педіатрами та медсестрами цілодобово.

Послуги проживання і харчування відповідають сертифікату.

Територія установи охороняється цілодобово штатними охоронцями та працівниками громадського порядку.

З вересня по травень установа надає актовий зал
для проведення різних заходів (семінари, весілля), а корпусу - для проживання.

Начальник адміністративно-господарського управління Ткаченко Галина Іванівна

З питань придбання путівок в ПЗОВ «Ромашка», ДЗОВ «Факел» та на базу відпочинку «Аква» звертатися за телефонами:
(057) 739-98-83;

(050) 343-31-55; (050) 302-77-32 - Світлана;

(050) 301-76-65 - Вікторія;

(050) 327-34-12 - Жанна Олександрівна (директор ПЗОВ «Ромашка»);

(050) 400-08-23 - Євгенія Юріївна (начальник ДЗОВ «Факел»);

(050) 400-08-61 - Тетяна Миколаївна (директор бази відпочинку «Аква»).

Вгору