1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Юрій Малахов: бригада майстрів своєї справи

Під час церемонії нагородження За традицією, що склалася, у Харківській міській раді напередодні Нового року прийнято підбивати підсумки, визначати та нагороджувати кращих працівників підприємств за значний внесок у подальший розвиток Харкова та зусилля зробити місто ще кращим, комфортнішим та затишнішим. За підсумками 2021 року лауреатом премії Харківської міськради став і слюсар аварійно-відновлювальних робіт 5-го розряду цеху механічного очищення стічних вод Комплексу з перекачування та очищення стічних вод КП «Харківводоканал» Юрій Малахов. Вітаючи нагороджених, Харківський міський голова Ігор Терехов подякував лауреатам за сумлінну працю та побажав міцного здоров'я, щастя, благополуччя, удачі та успіхів!

Незабаром до привітань Юрія Малахова приєдналися рідні, близькі, друзі та, звичайно ж, керівництво та товариші по роботі. Саме з ними Юрій Миколайович щодня сумлінно виконує свої відповідальні обов'язки та робить внесок у стабільну та надійну роботу Комплексу з перекачування та очищення стічних вод.

Юрій Малахов «Звичайно, завжди дуже приємно, коли нашу роботу відзначають на такому високому рівні. І в цьому не лише моя особиста заслуга, а й усього колективу та бригади аварійно-відновлювальних робіт Міських очисних споруд водовідведення №1. У бригаді справді трудяться справжні професіонали своєї справи, зокрема - Юрій Васильович Водяницький та Віктор Анатолійович Зубарєв. Вони також багато років пропрацювали на підприємстві і для них, як кажуть, немає жодних виробничих секретів та таємниць. А ще успішно справлятися з поставленими завданнями допомагає і те, що всебічну підтримку, а у разі потреби, і допомогу надає начальник цеху Лариса Миколаївна Будовська та керівництво Комплексу з перекачування та очищення стічних вод на чолі з Юрієм Васильовичем Шаталовим», - розповідає Юрій Малахов.

- Ви вже понад 20 років працюєте на підприємстві. А як усе починалось?

Юрій Малахов - Почну з того, що я родом із села Феськи, що на Золочівщині. Мій батько Микола Семенович працював у Харкові водієм на заводі «Протон», а мати, Раїса Михайлівна, навчала дітей молодших класів у Феськівській школі. Після закінчення школи влаштувався на завод імені Малишева слюсарем, та була служба в армії. Після демобілізації працював у будівельній організації та одного дня зустрів друга Миколу, який працював на Диканівських очисних спорудах. Слово за слово, і він порадив мені влаштуватися на підприємство. Ось так із 1999 року і працюю на КП «Харківводоканал». Колектив у нас дружний, висококваліфікований, тож із завданнями завжди справляємося.

- А їх, мабуть, вистачає з надлишком?

- Безперечно. Проводимо профілактику, а в разі потреби ремонтуємо механічне обладнання очисних споруд, слідкуємо за належним робочим станом відстійників та багато іншого. А ще беремо участь у реконструкції Міських очисних споруд №1, яка відбувається у рамках реалізації інвестиційного проекту «Удосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд м. Харкова». Словом, роботу виконуємо у строк та якісно.

- Юрію Миколайовичу, вільний час, напевно, присвячуєте родині?

З дочкою Оленою - Так, і це непорушне правило. До речі, з дружиною Оксаною ми познайомилися на Диканівських очисних спорудах, де вона на той час трудилася. Зараз Оксана працює вчителем молодших класів і у неї під час зустрічей із моєю мамою завжди є що обговорити, зокрема й у педагогічному плані. А ось донька Олена навчається у Харківському національному університеті радіоелектроніки. І хоча вільного часу не так і багато, все ж таки нам вдається вибратися з сім'єю на «тихе полювання», рибалку або просто погуляти лісом. Спілкуємося, радимося один із одним і, звичайно, будуємо плани на майбутнє.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору