1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Марія Зеляк: колектив, у якому трудиться із задоволенням

Марія Зеляк Значну роль у трудовому житті кожного з нас відіграє один важливий фактор, від якого тією чи іншою мірою залежать результати та показники нашої роботи. Справа в тому, що в дружному та чуйному колективі однодумців і працюється із задоволенням, і спільний відпочинок, як кажуть, на радість. Безумовно, одним із таких підрозділів на КП «Харківводоканал» є управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж, яке очолює досвідчений керівник Валерій Олександрович Харлан. Ось і інженер 2-ї категорії виробничо-технічного відділу комплексу «Харківводовідведення» Марія Зеляк стверджує, що їй дуже пощастило з колективом, у якому працюють чуйні працівники.

Марія Зеляк «Ще задовго до працевлаштування на комунальне підприємство «Харківводоканал» була, як кажуть, чудово обізнана про доброзичливий та висококваліфікований трудовий колектив. Справа в тому, що мої батьки – Наталія Володимирівна та В'ячеслав Миколайович понад 20 років трудяться на підприємстві. Вони, звичайно ж, багато розповідали про трудові будні, успіхи, а головне про прекрасних людей, які тут працюють. Та й сама в цьому неодноразово переконувалася, коли приїжджала до батьків та бабусі Олени на роботу», - розповідає Марія Зеляк.

- Маріє В'ячеславівно, кажуть що дитинство – найпрекрасніша пора життя. Ви з цим погоджуєтесь?

Марія Зеляк - Безумовно, дитинство – це незабутня пора, яка, на жаль, швидко минає, але при цьому залишає масу незабутніх яскравих вражень. Згадується якесь особливе, трепетне ставлення батьків та рідних, які докладали всіх зусиль, аби дитячі роки в мене були справді щасливими та яскравими. І за це я їм дуже вдячна.

- Мабуть, є що згадати й у шкільні роки?

- Звичайно ж. У школі старанно навчалася, була старостою класу та займалася баскетболом. Без перебільшення, кожен день був сповнений цікавих подій, і нудьгувати не доводилося. Як і під час навчання у Харківському коледжі будівництва, архітектури та дизайну, який закінчила із червоним дипломом.

- Маріє В'ячеславівно, а професійний вибір був зроблений заздалегідь?

Марія Зеляк – Так і я твердо вирішила продовжити сімейну трудову династію. Тому, не відкладаючи, вже наступного дня після закінчення коледжу прийшла влаштовуватись на роботу до КП «Харківводоканал». Мене дуже добре прийняли в аварійно-диспетчерській службі, спочатку допомагали і словом, і ділом, а вже незабаром я працювала нарівні з усіма. До того ж вступила на заочне відділення Харківського національного університету будівництва та архітектури за спеціальністю «Водопостачання, каналізація та гідравліка». Тож довелося поєднати і роботу, і навчання, але до такого активного темпу життя я давно звикла.

Зараз головним моїм напрямом є робота зі зверненнями, скаргами та заявами громадян. Намагаюся оперативно відреагувати та докласти всіх зусиль для того, щоб якнайшвидше було усунено проблему, з якою звернулися харків'яни. І спільними зусиллями нам вдається це робити.

Марія Зеляк - Скажіть, а дозвілля Ви також, напевно, проводити активно та цікаво?

- Разом із чоловіком Романом, з яким, до речі, познайомилася на підприємстві, віддаємо перевагу активному відпочинку. Подорожуємо з друзями, вирушаємо у турпоходи, рибалимо та збираємо гриби. До речі, мені вдалося вивудити сома досить значних розмірів. І, звичайно, відвідуємо культурні заходи – театральні постановки та концерти. А ще дуже подобається займатися вирощуванням квітів і доглядати за садом.

- Маріє В'ячеславівно, а що в планах?

- Знаєте, хочеться побувати в різних куточках України та світу, переглянути місцеві пам'ятки, познайомитися з тамтешніми народними традиціями та історією. Але є ще одне заповітне бажання – стрибнути з парашутом. Сподіваюся, скоро втілю у життя і цю мрію!

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору