1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Вадим Полторацький: завжди прагну збагатитися знаннями

Вадим Полторацький На комунальному підприємстві «Харківводоканал» працює багато досвідчених і висококваліфікованих працівників. Про таких кажуть, що вони майстри на всі руки. Адже свого часу пройшли хорошу життєву і трудову школу, ніколи не зупинялися на досягнутому, продовжуючи пізнавати секрети й тонкощі професії. До того ж, вони завжди готові допомогти товаришам, поділиться накопиченими знаннями та вміннями. Серед них і досвідчений слюсар-ремонтник 5-го розряду комплексу з перекачування і очищення стічних вод Вадим Полторацький, який вже ґрунтовно освоїв чимало спеціальностей.

Вадим Полторацький «Мені ще зі шкільної лави подобалося вчитися і пізнавати нове. Цьому сприяли чудові вчителі в школі, а пізніше викладачі професійно-технічного училища, де освоїв професію токаря. Згодом довелося попрацювати на різних підприємствах, зокрема, таких як Макіївський металургійний завод і ПАТ «Сумихімпром». Тут опанував і інші професії, які стали в нагоді в подальшому», - розповідає Вадим Полторацький.

- Вадиме Олександровичу, а хто Вам допоміг на перших порах після влаштування на КП «Харківводоканал»?

- Почну з того, що де б я не працював, перший час завжди прислухався до думки досвідчених трудівників. І на підприємстві, якщо виникала необхідність, радився з Сергієм Михайловичем Єною і Анатолієм Івановичем Дереєвим. Скажу вам без перебільшення - це справжні професіонали своєї справи.

- Скажіть, а які завдання стоять перед підрозділом?

- Ділянка по ремонту та обслуговуванню технологічного обладнання, яку очолює досвідчений керівник Володимир Михайлович Степанов, скажімо так, багатофункціональний підрозділ. Головне завдання - забезпечення надійної та безвідмовної роботи технологічного обладнання каналізаційних насосних станцій. Це і виготовлення запчастин, ремонт насосного обладнання, його профілактика та підтримання в належному стані. Колектив у нас дружний, а тому завжди чітко справляємося з поставленими завданнями.

Вадим Полторацький - Вадиме Олександровичу, а чи не хотілося Вам здобути вищу освіту?

- Чому ж, звичайно хотілося. Ось зараз і втілюю в життя свої плани - вчуся на четвертому курсі заочного відділення факультету комп'ютерних та інформаційних технологій НТУ «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія». Спеціальність дуже цікава і творча, але вимагає старанного навчання. Також мені подобається займатися ремонтом комп'ютерів, ноутбуків, телефонів різної модифікації.

До речі, недавно зібрав ультразвуковий левітрон. Простіше кажучи, це такий прилад, який дозволяє на тривалий час «зависати» в повітрі невеликим легким частинкам, таким як пінопластові кульки. Скажу вам це дивовижна картина.

Вадим Полторацький в родинному колі - Вадиме Олександровичу, а чим Ви ще захоплюєтеся у вільний час?

- У вільний час разом з сім'єю любимо гуляти по Харкову. Милуємося пам'ятками цього дивного міста з дуже цікавою історією та традиціями. І звичайно ж, з дружиною Оленою і сином Владиславом будуємо плани на майбутнє і прагнемо їх здійснити.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору