Безсумнівно, в кожному підрозділі КП «Харківводоканал» є свої герої і в деякій мірі навіть легенди. На них рівняється молодь, з них беруть приклад колеги і прислухаються до мудрих порад однодумці. Серед них і Олександр Борисович Бухарін, який 45 років пропрацював на комплексі водопідготовки «Донець», пройшовши трудовий шлях від рядового електрика до заступника директора комплексу з виробництва. Зараз він на заслуженому відпочинку, але до нього як і раніше часто заходять в гості друзі і співробітники «Дінця» - хтось за порадою, хтось пригадати минулі часи, а хтось просто поговорити. А ще Олександр Борисович безмірно щасливий від того, що у справи всього його життя є гідна наступниця - донька Наталія, яка працює на підприємстві економістом.
«Знаєте, мій батько - це джерело знань, професійних навичок і багатого життєвого досвіду. Його мудрі поради і настанови завжди допомагають мені впоратися з будь-якою життєвою ситуацією», - розповідає Наталія Бухаріна.
- Напевно, одна з перших настанов була пов'язана зі старанним навчанням у школі?
- Дійсно, він часто повторював: щоб стати справжнім фахівцем треба старанно вчитися, починаючи зі шкільної лави і всебічно розвиватися. Тому навчання я поєднувала з заняттями на фортепіано і народними танцями. А ось серед шкільних предметів мені особливо подобалися точні науки і я вирішила вивчитися і стати бухгалтером. Поступила в Чугуєво-Бабчанський лісовий технікум в рідному Кочетку і, закінчивши його з відзнакою, вирішила здобути вищу освіту. Наступним моїм навчальним закладом став Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка. У цьому вузі я вчилася на факультеті «Електрифікація сільського господарства», але після його закінчення застосувати ці знання на практиці не вийшло, і я влаштувалася на КП «Харківводоканал». Під час роботи на підприємстві паралельно вчилася в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова і освоювала економіку підприємств.
- Вашому, скажімо так, багажу знань можуть позаздрити багато. Звідки така тяга до навчання?
- Думаю, все це від батьків, які прищепили мені бажання не просто вчитися, а старанно вчитися. І ще одне батьківське правило - знань багато не буває, всі вони в якійсь мірі обов'язково колись знадобляться в житті.
- Наталіє Олександрівно, Ви працюєте економістом в цеху по ремонту та технічному обслуговуванні обладнання підприємства...
- Почну з того, що наш підрозділ очолює досвідчений керівник Олександр Олександрович Берзон, і працюють тут, без перебільшення, майстри на всі руки. Ремонтуємо виробниче обладнання підприємства завжди якісно, тому ніяких нарікань не надходить. До того ж, при ремонті часто використовуємо власні рацпропозиції і напрацювання, які дозволяють значно продовжити термін експлуатації обладнання. І ще одне - колектив у нас дружний і згуртований, а тому розуміємо один одного, як то кажуть, з півслова.
- Скажіть, а які переваги у Вас в плані відпочинку?
- Надаю перевагу активному відпочинку. Дуже люблю подорожувати, знайомитися з історією і культурою різних країн і народів. Також подобається відвідувати театр. Вперше з цим яскравим і дивним творчим світом мене познайомив відомий актор і режисер Едуард Безродний, який також народився в Кочетку. Так що, при нагоді, з друзями завжди із задоволенням відвідуємо Харківський український академічний театр ім. Т.Г. Шевченко. І, звичайно ж, коли випадає можливість, то намагаюся відвідати рідний Кочеток. Як завжди, розповідаю батькові про свої плани, ділюся враженнями і обов'язково питаю його мудрої поради, яка без сумнівів стане в нагоді.
Інтерв'ю провів Ігор Тесло