1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Валерій Рухлов: професія, де є місце для самовдосконалення

Валерій Рухлов У житті людини нерідко буває так, що в юнацькі роки будуються певні плани, але з часом, в силу деяких обставин, у них вносяться корективи. Ось і електрогазозварник 5-го розряду КП «Харківводоканал» Валерій Рухлов після школи збирався вивчитися і стати помічником машиніста тепловоза в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту. Але здійснити задумане не вдалося.

І тоді, щоб не втрачати час, Валерій, порадившись із батьками, вирішив піти батьківською професійною дорогою. Його батько - Сергій Володимирович Рухлов - вже багато років працює електрогазозварником. Він завжди із задоволенням ділиться із сином секретами професійної майстерності. А ще часто повторює, що ця професія дуже важлива, відповідальна, і в ній завжди є місце для самовдосконалення.

Валерій Рухлов «Знаєте, коли вступив до профтехучилища №1 освоювати професію електрогазозварника, то вже мав хороше уявлення про майбутню професію, її тонкощі і нюанси. У нас викладали справді майстри своєї справи, а тому навчатися було легко. Тому училище закінчив з відзнакою і мені був присвоєний не 3-й, як завжди, а 4-й розряд електрогазозварника», - розповідає Валерій Рухлов.

- Валерію Сергійовичу, спеціальність електрогазозварника завжди затребувана, напевно, не виникло проблем з працевлаштуванням?

- Ні. Після закінчення училища роботу на одній з фірм знайшов швидко. Але з часом там, так би мовити, настали не найкращі часи, а тому вирішив підшукати нове місце. І відразу згадав, що практику в училищі проходив в Новобаварському районі під керівництвом досвідченого наставника - начальника дільниці з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Віктора Володимировича Воронцова. Ось до нього і звернувся з приводу роботи. Віктор Володимирович уважно вислухав і пішов мені на зустріч, сказав, що такі фахівці потрібні підприємству. Незабаром я вже працював в цьому підрозділі.

- Ви вже понад 10 років працюєте в цьому трудовому колективі. У підрозділі, напевно, панує повне взаєморозуміння і взаємовиручка?

Вдала риболовля - Безумовно. Один одного розуміємо практично з півслова. Тому, працюємо чітко і стабільно, з поставленими завданнями успішно справляємося. Звичайно ж, позитивним показникам роботи сприяє і те, що керівництво управління на чолі з Валерієм Олександровичем Харланом надає повне сприяння в забезпеченні необхідних високоякісних матеріалів та інструментів. Все це в комплексі дозволяє своєчасно і якісно проводити необхідні ремонти та профілактику внутрішньобудинкових систем.

- Напевно, трапляються і екстрені ситуації на виробництві?

- Знаєте, завжди намагаємося працювати на випередження, щоб уникнути таких ситуацій. Тому своєчасно проводимо профілактичні заходи, а якщо це потрібно, то і ремонтні роботи. Також проводиться і інформаційна робота серед мешканців в плані запобігання виникнення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових системах.

- Валерію Сергійовичу, чому Ви віддаєте перевагу в плані відпочинку після ударної праці?

З улюбленими доньками - Якомога більше вільного часу проводжу в родинному колі. Разом з дружиною Любою виховуємо доньок - Кіру і Аріну. Звичайно ж, приділяємо їм максимум уваги. Намагаємося якомога частіше влаштовувати сімейні прогулянки, відвідуємо парки та інші визначні місця Харкова.

Також, якщо з'являється можливість, то із задоволенням вирушаю на рибалку. Це моє захоплення з дитинства і, знаєте, є чим похвалитися. Наприклад, вдалося вивудити коропа вагою понад 6 кг і товстолобика вагою майже 9 кг. Так що є стимул для нових рекордів.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору