1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Олена Борисенко: стабільний колектив - запорука успішної роботи

Олена Борисенко Добре відомо, що однією зі складових успішної і якісної роботи трудового колективу є його стабільність. Люди, які багато років знають один одного, довіряють, діляться досвідом і виробничими напрацюваннями, якраз і створюють ту сприятливу атмосферу, де повністю розкривається потенціал кожного трудівника. З цим цілком погоджується і провідний інженер ділянки Московського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Олена Борисенко. На цій відповідальній посаді вона працює вже п'ять років, в колективі налічується 101 виробничник, і за останні роки зберігається тверда тенденція його стабільності. І все це додає Олені Борисенко і її співробітникам впевненості в тому, що будь-які завдання вони вирішують і вирішать успішно.

З дочкою Софією «Ще зі шкільних років я навчилася самостійно приймати важливі рішення і долати труднощі. Тут я брала приклад із батьків - Ольги Олексіївни і Володимира Васильовича. Мама працює товарознавцем на кондитерській фабриці «Харків'янка», а батько багато років тренував майбутніх футбольних майстрів. Я також якоюсь мірою успадкувала його бажання займатися спортом. Тому в шкільні роки відвідувала Палац піонерів Жовтневого району, де займалася спортивно-народними танцями. Ми досить успішно виступали на міських змаганнях. Після закінчення школи вирішила поступати в Харківський технікум залізничного транспорту на факультет «Автоматичні системи управління». Мені подобалося вчитися, осягати премудрості цієї цікавої професії», - розповідає Олена Борисенко.

- Ви закінчили технікум, але попрацювати за фахом не довелося. Були на те свої причини?

З дочкою Софією - Особливих і причин не було, а сталося так, що я абсолютно випадково поцікавилася у відділі кадрів КП «Харківводоканал» про наявні вакансії. І тут мені запропонували попрацювати приймальником заявок в аварійно-диспетчерській службі. Від цієї пропозиції я не відмовилася, і, як показав час, не помилилася. В першу чергу, завдяки таким досвідченим керівникам і спеціалістам своєї справи, як Віктор Васильович Булгаков, Ігор Вікторович Вороненко, Андрій Вікторович Євдошенко, Лідія Миколаївна Удод та інші. Вони багато чому мене навчили, підказували у виборі правильних рішень. А турбот вистачало - прийняти і оформити заявки від харків'ян, оперативно визначити, яка допомога їм потрібна, і, звичайно ж, проконтролювати їх виконання. А після закінчення роботи брала в руки підручники - адже я поступила і закінчила з відзнакою Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Олена Борисенко - Це посприяло Вашій подальшій кар'єрі?

- Певною мірою так. Після аварійно-диспетчерської служби мене призначили майстром дільниці Московського району, а з 1 січня 2016 року я вже працювала на нинішній посаді. Ось такий новорічний сюрприз мені зробили керівники підприємства.

- Скажіть, Олено Володимирівно, в чому секрет успішної роботи трудівників найбільшого району в Харкові?

Олена Борисенко - Знаєте, тут на першому місці наш «золотий фонд» - досвідчені і високопрофесійні фахівці та майстри, які вже багато років працюють в нашому дружному колективі. Завдяки їх зусиллям і досвіду завжди вдається справлятися з поставленими завданнями. Звичайно ж, трапляються різні виробничі ситуації, але вони завжди знаходяться під контролем і успішно вирішуються. І ось коли нещодавно мені вручили Подяку секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова, я відразу згадала трудівників нашої ділянки.

Олена Борисенко А ще скажу про те, що керівництво підприємства надає велику підтримку в зміцненні нашої матеріально-технічної бази. Ми завжди забезпечені матеріалами, інструментами, словом, усім необхідним для своєчасного і якісного проведення відповідних робіт. Все це в комплексі і дозволяє мешканцям Московського району користуватися якісними послугами, що надаються підприємством.

- Олено Володимирівно, а як із дозвіллям? Які тут пріоритети?

- У пріоритеті - сімейний відпочинок на морі. А ще любимо проводити дозвілля на природі, відвідувати історичні пам'ятки Слобожанщини, які по-своєму унікальні. Є у мене, скажімо так, й індивідуальне захоплення, до якого вже залучаю і доньку Софію - вишивка різними техніками. В основному це пейзажі та ікони, які навіюють душевний спокій і певною мірою умиротворення.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору