1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Олександра Мороз: колектив, де успішно вирішують усі завдання

Під час церемонії нагородження Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення передових трудівників цієї найважливішої галузі відзначають нагородами та почесними грамотами. За їх самовіддану працю, сумлінне ставлення до справи і неабияку майстерність. За словами начальника управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерія Харлана, в управлінні працює чимало гідних керівників підрозділів, фахівців і трудівників. Вони щодня докладають всіх своїх зусиль та знань для забезпечення харків'ян комфортними і безперебійними послугами водопостачання та водовідведення. Серед них і провідний інженер ділянки Новобаварського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Олександра Мороз, яка була відзначена Подякою секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова. Своїм рідним і друзям Олександра Мороз розповіла, що все, чого вона досягла в житті, - це завдяки її працьовитості, наполегливості, цілеспрямованості, а ще взаємодопомозі  в колективі.

«Шкільні роки запам'яталися мені в першу чергу копітким навчанням, глибоким знанням предметів і мудрими порадами вчителів. А ще мені подобалося займатися в Центрі позашкільної освіти. Разом із подругами відвідували, назвемо її так - школу моделей і пізнавали всі тонкощі цього захоплюючого мистецтва. Також брали участь у конкурсах краси і виступали на доволі хорошому рівні. Звичайно ж, у старших шкільних класах зробила і свій професійний вибір, а тому вступила до Харківського торговельно-економічного коледжу на спеціальність «Товарознавець в митній справі». Навчалася заочно, а паралельно працювала в торгівлі. Також поставила перед собою мету здобути вищу освіту», - розповідає Олександра Мороз.

Олександра Мороз - Напевно, і з цим завданням успішно впоралися?

- Безумовно. Згодом поступила до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, де заочно вивчала спеціальність «Будова мостів і тунелів». Навчалася старанно, а тому закінчила вуз з відзнакою, втім, як і коледж. Так що в цьому напрямку вже досягла всього задуманого.

- Олександро Олександрівно, а хто на КП «Харківводоканал», так би мовити, ввів в курс справи?

- Почну з того, що влаштуватися на роботу на це підприємство мені порадила моя однокласниця і подруга Яна Кравцова, яка зараз знаходиться в декретній відпустці. Вона розповіла про дружний трудовий колектив ділянки Новобаварського району з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем, першочергові завдання і методи їх успішного виконання. А незабаром була співбесіда з начальником ділянки - досвідченим керівником Віктором Володимировичем Воронцовим, який повністю ввів мене в курс справи і ознайомив з колом службових обов'язків. Відтоді намагаюся докласти всіх зусиль і знань для того, щоб успішно виконувати свою роботу.

- Скажіть, а які головні чинники успішного виконання поставлених завдань?

Із сином Назаром - Звичайно ж, на чолі будь-якої справи стоять професійні та висококваліфіковані кадри. З цим на нашій ділянці все гаразд. У нас є чимало досвідчених трудівників, серед яких слюсарі-сантехніки Вадим Малик, Руслан Росляков, електрогазозварник Валерій Рухлов і багато інших. Так що будь-яке відповідальне завдання нам до снаги. Тим більше, що керівництво підприємства повністю забезпечує всім необхідним для своєчасного та якісного проведення відповідних робіт.

Звичайно ж, хотілося, щоб на виробництво приходило більше молоді, яка згодом стане справжньою зміною заслуженим майстрам.

- Олександро Олександрівно, доводиться чути про те, що бувають випадки, коли забиваються внутрішньобудинкові системи водовідведення з вини мешканців. Як із цим на ділянці Новобаварського району?

- Ми не є винятком, а тому намагаємося велику увагу приділити профілактичним заходам. По можливості проводимо з мешканцями бесіди про недопущення таких ситуацій. На мій погляд, це якоюсь мірою дає свої позитивні результати.

В сімейному колі - І ще одне питання. Олександро Олександрівно, як розподіляєте свій вільний час?

- Звичайно ж, тут на першому плані сім'я - чоловік Владислав і син Назар. Є у нас і сімейне захоплення - риболовля. Ще дуже любимо бувати на природі, відпочивати на морі, подорожувати, словом, намагаємося активно проводити дозвілля. Ну, а коли погодні умови не дозволяють виїхати з міста, то із задоволенням відвідуємо театри та інші культурні заклади міста.

А ще, користуючись нагодою, вітаю трудівників житлово-комунального господарства з настанням професійного свята.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору