1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Ірина Проскуріна: весна відкриває нові горизонти

Ірина Проскуріна Для кожного з нас свята на багато років залишаться в пам'яті магічною дією з веселими фарбами, прекрасним настроєм і душевними піснями. З цим згодна і провідний бухгалтер Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Ірина Проскуріна. Ці свята запам'яталися маленькій дівчинці відтоді, як вона відвідувала дитячий садок. І ось напередодні Міжнародного жіночого дня - 8 Березня, Іра разом із подружками робила святкову аплікацію, щоб подарувати мамі. Звичайно ж, дуже старалася, намагалася зробити аплікацію краще, ніж інші. І мама була дуже задоволена найдорожчим для неї подарунком. А ще з того часу Ірина Борисівна часто згадує і перший батьківський подарунок - скриньку з маленьким флакончиком духів. Таке, звичайно ж, ніколи не забувається.

Ірина Проскуріна «Також весело і цікаво пролетіли мої шкільні роки. Старанно вчилася, дружила з однокласницями, ділилася з ними радощами і здобутками. Дуже допомагали мудрі поради вчителів, в тому числі і класного керівника Азольди Йосипівни Нікітської. Мені, зокрема, запам'яталися її слова про те, що до кожної справи треба ставитися серйозно і обов'язково доводити її до логічного завершення. А ще багато часу приділяла заняттям спортом. Тут коло інтересів було досить широке - плавання, лижні гонки, настільний теніс та інші види спорту. До речі, вже працюючи на КП «Харківводоканал», я продовжувала серйозно займатися спортом і ставала переможницею і призером спартакіади підприємства», - розповідає Ірина Проскуріна.

Ірина Проскуріна - Ірино Борисівно, з якою професією Ви вирішили пов'язати своє майбутнє?

- Першу вищу освіту я отримала в Харківському політехнічному інституті за спеціальністю інформаційно-вимірювальна техніка. Після того, як закінчила вуз, працювала інженером-технологом на Харківському заводі електроапаратури. А пізніше вирішила освоїти бухгалтерську справу. Подала документи до Харківського інженерно-економічний інституту, навчалася заочно і з тих часів зв'язала своє майбутнє з цією важливою і відповідальною професією, яка міцно увійшла в моє життя.

Ірина Проскуріна - Ви вже 25 років працюєте на КП «Харківводоканал», а що тут згадується в першу чергу?

- Знаєте, в першу чергу слід назвати прекрасний і дружний колектив Комплексу «Харківводопостачання», який очолює досвідчений керівник Владлен Волков. Тут, без перебільшення, трудяться закохані в свою справу професіонали, яким до снаги впоратися з будь-яким відповідальним завданням. Разом плідно працюємо, разом відзначаємо свята і події. Ось у такій теплій атмосфері і працюю на підприємстві з 1995 року.

Ірина Проскуріна - Ірино Борисівно, Ви також берете активну участь у підготовці гідної зміни заслуженим працівникам?

- Безумовно, в разі необхідності завжди допоможу і словом, і ділом. Адже і я свого часу з вдячністю прислухалася до думки і порад більш досвідчених колег. А взагалі наставництво - це добра традиція нашого трудового колективу.

Творча робота - Скажіть, Ви досі активно займаєтеся спортом?

- Так, хоча участі в змаганнях не беру. Коли дозволяють погодні умови, з чоловіком робимо лижні прогулянки. А ще протягом багатьох років займаюся фітнесом. Це приносить мені величезне задоволення. І ще одне: захоплююся вишиванням і беру активну участь у творчих виставках.

Ось і в останній час мої роботи - «Маяк» і «Дача» - були високо відзначені в представницьких творчих виставках.

Творча робота - Ірино Борисівно, а хто перші поціновувачі Вашої творчості?

- В першу чергу це батьки - Борис Іванович і Валентина Іванівна, чоловік Ігор і донька Ксенія. Ну, а внучка Вікторія ще хоч і маленька, але вже намагається висловити свою думку. Ось її першою і привітаю з весняним святом 8 Березня. Потім за багаторічною традицією відвідаємо всіх рідних жінок. Побажаємо міцного здоров'я, сімейного щастя і трудових успіхів.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору