1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Анастасія Перепелиця: від результатів праці отримую справжнє задоволення

Анастасія Перепелиця Багато харків'ян прекрасно пам'ятають веселу комедію «Королева бензоколонки». До речі, її зйомки велися на автотрасі Київ-Харків, і ця бензоколонка досі користується в Пирятині популярністю. Нелегко спочатку довелося на новому робочому місці головній героїні фільму, яку зіграла Надія Румянцева. Але вона досить швидко освоїлася в чоловічій компанії і навела на бензоколонці належний порядок. В якійсь мірі і робота інженера з експлуатації машинно-транспортного парку 2-ї категорії КП «Харківводоканал» Анастасії Перепелиці перегукується з героїнею згаданої тут кінокомедії. Їй щодня доводиться мати справу в основному з чоловіками, але вона чудово справляється зі своїми обов'язками. Її цінують в трудовому колективі, чоловіки завжди знаходять теплі слова і висловлюють їй повагу та увагу. І Новий рік - не виняток.

«Звичайно, свій негативний відбиток наклала непроста ситуація з вірусом, який, на превеликий жаль, не оминув і наш підрозділ. Але все одно будуть і святкові привітання, келихи шампанського, кожен з нас загадає бажання, яке обов'язково здійсниться. Принаймні, я в це вірю ще з дитячих років», - розповідає Анастасія Перепелиця.

- А чи не можна про це розповісти більш докладно?

У складі «Джерельця» - Почну з того, що я вчилася в школі, а з п'яти років вже серйозно займалася танцями. Цим мене захопила мама - Олена Олексіївна, яка і сама в дитинстві із задоволенням танцювала. Також велика заслуга в тому, що я до сих пір займаюся танцями в зразковому колективі народного танцю «Джерельце» - відмінного педагога і хореографа Ірини Миколаївни Кощавець. З особливим старанням і ентузіазмом готувалися ми до виступів на новорічні свята. Тут всі учасники «Джерельця» намагалися показати себе перед глядачами у всій своїй майстерності та красі. Ну, а напередодні Нового року я, як і багато моїх друзів, загадувала святкове бажання. Багато в чому воно збулося.

Анастасія Перепелиця - І ось пролунав випускний дзвінок. В який вуз Ви вирішили подати документи?

- Успішно здала вступні іспити в Харківський національний університет будівництва та архітектури. Тут я вивчала фінанси та банківську справу, а ще серйозно захопилася аеробічною гімнастикою. Словом, студентські роки пролетіли цікаво і захоплююче. До речі, з часом отримала і другу вищу освіту, заочно, закінчивши Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

З юними вихованцями - Анастасіє Володимирівно, судячи по тому, що Ви працюєте на Комплексі спецмашин і механізмів КП «Харківводоканал», банківського службовця з Вас не вийшло...

- А я про це анітрохи не шкодую. Тим більше, що тут також працюють мої батьки - мама Олена Олексіївна і батько Володимир Васильович. Складається невелика, але закохана в свою справу династія. Ось і я вже десять років працюю на цьому підприємстві, яке і мені стало дуже дорогим. В першу чергу через прекрасний трудовий колектив, який очолює досвідчений і чуйний керівник Олександр Власенко. Також багато в моєму становленні як фахівця зробили Анвер Моллаєв і Людмила Реуцька.

Анастасія Перепелиця - Цей рік, напевно, став непростим в службовому плані. Як вдається справлятися з відповідальними завданнями?

- Дійсно, в зв'язку з епідемією коронавірусу, доводитися прикладати максимум зусиль і знань, щоб виробничий процес був налагоджений чітко і ні в якому разі не давав збоїв. Додаткових сил нам, фахівцям, надає підвищена та дбайлива увага з боку працівників Комплексу спецмашин і механізмів. Ось на такій позитивній ноті трудовий колектив закінчує рік.

Анастасія Перепелиця - Із закінченням трудового дня Ваші клопоти закінчуються?

- Ну, не зовсім так. Справа в тому, що вечорами в студії бального танцю «Kredo» викладаю діткам класичну хореографію і прищеплюю любов до танців. Ви знаєте, кожен раз, коли проходять заняття, мене, без перебільшення, переповнюють емоції і почуття. Намагаюся передати дітям весь свій досвід і секрети майстерності. А ще я дипломований тренер з фітнесу і з задоволенням навчаю дорослих.

З юними вихованцями - Анастасіє Володимирівно, як зустрінете Новий рік?

- Традиційно - в колі сім'ї з келихом шампанського. Під дзвін курантів обов'язково загадаю бажання.

А всьому колективу підприємства бажаю міцного здоров'я, щастя, миру і нових трудових звершень!

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору