1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Вадим Бобрусь: нова техніка - нові можливості

Вадим Бобрусь Добре відомо, як важливо для молодого фахівця на початку своєї трудової діяльності зустріти досвідчених і навчених життям наставників. Вони допоможуть освоїти головні секрети професії, навчать тонкощам справи, вмінню в подальшому керувати підрозділом. Як вважає заступник начальника цеху автотранспортних засобів і механізмів Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Вадим Бобрусь, ось як раз такі вчителі і зустрілися на його життєвому шляху. Це - Іван Васильович Корінько, Олександр Миколайович Коваленко, Юхим Борисович Клейн, Євген Миколайович Свиридов, Віктор Олександрович Вороненко, Михайло Олександрович Власенко, Анатолій Федорович Романенко, Олена Семенівна Большакова, Тетяна Григорівна Мірошниченко та інші.

«Я багато чим зобов'язаний їм за те, що ці досвідчені фахівці і керівники зробили для мене. А перші життєві уроки, звичайно, отримав від батьків - Петра Івановича і Тетяни Павлівни. Вони з дитинства привчили мене до працьовитості, поваги старших, старанному навчанню. У шкільні роки серйозно зайнявся біатлоном. Тренувався під керівництвом досвідченого наставника Івана Григоровича Печенізького на спортивній базі «Зеніт», - розповідає Вадим Бобрусь.

На заводі «JCB» - Скажіть, яких успіхів Вам вдалося досягти на спортивній ниві?

- Завзяті тренування забезпечили і непогані результати. На чемпіонаті СРСР з біатлону серед юніорів в Чебоксарах став переможцем в командному турнірі і бронзовим призером в особистих змаганнях. Але потім настали нелегкі часи, в тому числі і в спорті, а тому з великим біатлоном довелося розлучитися. Звичайно ж, зі спортом не розлучався, брав участь у Спартакіадах підприємства в такій дисципліні, як лижні гонки.

- Вадиме Петровичу, як склалася Ваша доля після закінчення школи?

Під час демонстрації англійської техніки - Як і у багатьох моїх ровесників. Вступив в електромеханічний технікум, після його закінчення служив в Західній групі військ у Німеччині. Після служби в армії вступив на заочне відділення в Харківський автодорожній інститут, а в 1995 році влаштувався водієм у групу контролю на КП КГ «Харківкомуночиствод». До призначення на нинішню посаду в 2016 році довелося попрацювати механіком на Комплексі спецмашин і механізмів, заступником керівника групи контролю за промисловими стоками і старшим механіком на Безлюдівських очисних спорудах.

- Зараз Ви вже п'ять років працюєте заступником начальника цеху автотранспортних засобів і механізмів Комплексу «Харківводовідведення». Які питання довелося вирішувати в першу чергу?

Під час проведення технічного огляду - Звичайно ж, питань багато, але головна наша задача - забезпечити чітку і безперебійну роботу виробничого підрозділу. Наш машинно-тракторний парк налічує понад 250 одиниць спецтехніки і механізмів. Вся техніка повинна бути в повній готовності, забезпечувати необхідний фронт робіт. Велику допомогу в координації дій надає наш керівник - Сергій Володимирович Мірошниченко. Колектив у нас прекрасний і розуміємо один одного, так би мовити, з півслова.

- Скажіть, а як йдуть справи з новою технікою?

З друзями - Всі ми проявляємо наполегливість у тому, щоб Комплекс «Харківводовідведення» поповнювався новою спецтехнікою і механізмами. Відрадно те, що останнім часом були придбані чотири самоскида і два контейнеровоза фірми «Кобальт», десять аварійних автомобілів і два сучасних навантажувача. А ось буквально днями придбали екскаватор «Hundai» з підвищеною глибиною копання. Це дозволить нам набагато краще і ефективніше виконувати весь необхідний комплекс робіт.

- Вадиме Петровичу, Ви докладно розповіли про нову техніку, яку придбало підприємство. Чи не доводилося побувати на заводах-виробниках?

Екскурсія по Англії - Цього року мені пощастило побувати в англійському місті Ростер. Там знаходиться завод компанії JCB, який вже багато років займається виготовленням різної спеціалізованої техніки. На КП «Харківводоканал» також експлуатуються їх екскаватори. Побачене вразило, адже мав можливість подивитися, як збирається техніка і випробовується в різних умовах. До цього побував також на заводі фірми «Кобальт», де ознайомився з випуском великовантажних автомобілів і автомобілів для комунальних структур міста. Після цього почалася наша з ними співпраця.

- Тепер традиційне запитання: як проводите своє дозвілля?

- Уже багато років з друзями відвідуємо баню. Це колосальний приплив сил і енергії. Ще захоплююся риболовлею, і, звичайно ж, разом з родиною любимо відпочивати на дачі. А потім знову робота, виробництво, вирішення нагальних питань.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору