1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Валентин Бірюков: комплекс забезпечується всім необхідним

Валентин Бірюков В останні роки дуже популярним на підприємствах стало таке поняття, як «логістика». Але якщо вникнути в його суть, то виходить, що насправді під цим терміном мається на увазі звична нам професія - постачальник. Тобто фахівець, який займається на підприємстві або фірмі закупівлями матеріалів, товарів або сировини, що забезпечують безперебійне і планомірне їх функціонування. Начальник відділу логістики Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Валентин Бірюков погоджується, що від чіткого планування матеріальних ресурсів, їх своєчасних поставок і наявності резерву матеріалів залежить ритмічна робота всього підприємства.

«Після закінчення Харківського технологічного ліцею №9 я поступив у нинішній національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова на факультет «Інженерна екологія міст» за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення», - розповідає Валентин Бірюков. - Майбутня професія мені подобалася, а тому навчався старанно. Особливо цікавився спеціальними предметами, а також новими розробками та технологіями. Після закінчення університету влаштувався на Комплекс «Харківводопостачання» техніком у відділ логістики».

- Як пройшла Ваша адаптація на першому робочому місці?

На відпочинку - Мушу сказати, що зустріли мене в трудовому колективі дуже приязно. У разі необхідності підказували, як діяти в тій чи іншій ситуації. У той же час намагався досконально та предметно вивчити коло службових питань. Тому моя адаптація пройшла досить швидко і успішно. Цілком ймовірно, це і посприяло тому, що мене помітило керівництво Комплексу «Харківводовідведення» і запропонувало очолити відділ логістики.

- Нова посада, природно, не тільки конкретизувала і поглибила ті завдання, які Вам тепер необхідно було виконувати, а й підвищила відповідальність?

Разом із сином - Звичайно. Якщо раніше я виконував тільки свої завдання, то тепер мені необхідно було також чітко організувати роботу всього відділу. Треба було сформувати заявки від кожного підрозділу Комплексу «Харківводовідведення», визначити оптимальні розцінки придбаних матеріалів, терміни їх поставок. При цьому в міру можливостей організувати недоторканний запас, який би використовувався в разі непередбачених аварій або обставин. Бувають і такі ситуації, тому ми повинні бути готові на всі сто відсотків.

- Валентине Дмитровичу, успішна робота всього колективу залежить від чітких дій кожного підрозділу. Як у Вас налагоджена ця співпраця?

- Ми дуже тісно співпрацюємо з кожним підрозділом. Намагаємося усім йти назустріч у виконанні заявок на ті чи інші матеріали, запасні частини для техніки, обладнання, яке використовується в роботі Комплексу «Харківводовідведення». І ще важливо відзначити, що кожен фахівець відділу у нас ініціативний, пропонує ефективні рішення для поліпшення роботи. Велику допомогу надають директор Комплексу «Харківводовідведення» Віктор Васильович Булгаков і його заступники - Ігор Вікторович Вороненко, Олег Любомирович Левицький і Юрій Васильович Шаталов.

- Скажіть, а чи не виникає бажання зайнятися ще і науковою діяльністю?

- Думав про це, але я добре розумію, що цій справі треба приділяти багато часу. А у мене з цим не складається, практично весь час займає робота у відділі. Так що думки про наукову діяльність залишимо на потім.

- Але все-таки у Вас бувають вихідні? Чим займаєтеся?

- Як і багато харків'ян, з ранньої весни до пізньої осені вільний час разом із дружиною Наталією та сином Тимофієм проводимо на дачі. Господарюємо на грядках і в саду, займаємося заготовками на зиму. Привчаємо до цього заняття і нашого допитливого сина, який цієї осені пішов у 1-й клас. Турбот, звичайно ж, додалося. А ще незабутні спогади залишаються про відпочинок на Ворсклі, де ми з друзями рибалимо, співаємо пісні під гітару біля нічного багаття. І, звичайно ж, любимо сімейні подорожі, відвідуємо спортивні турніри та культурні заклади. Словом, розширюємо кругозір і збагачуємося новими враженнями. Таке не забувається!

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору